Нові моделі фільтрів-осушувачів Danfoss ELIMINATOR® з об’ємом 1,5 куб. дюймів - для осушення та контролю чистоти холодильних систем


фильтрыБудь-яка система охолодження може несподівано зламатися, часто через сміття, присутність води чи кислоти в системі, результатом чого є відмова компресора, застрягання клапанів або закупорювання ТРВ. Фільтри-осушувачі захищають від подібних проблем, які можуть знизити продуктивність системи та потенційно стати причиною зіпсованих товарів і незадоволення клієнтів.

ТТим не менш, переваги використання високопродуктивного фільтра осушувача часто лишається поза увагою, коли визначено холодильний агрегат. Найбільша увага приділяється вибору компресорів, конденсаторів і інших життєво важливих компонентів пристрою, в той час як фільтри-осушувачі, насправді ж, є важливою складовою забезпечення надійної роботу холодильної системи і запобігання її забруднення.

Нові моделі фільтрів осушувачів Danfoss ELIMINATOR® 1,5 дюйм3 для холодильних ларів, шаф та інших малих комерційних використань.

Фільтри-осушувачі є одним з головних продуктів в лінійці продукції Danfoss. Разом з іншими компонентами Danfoss продовжує інвестувати в розвиток та інновації фільтрів осушувачів і покращення їх технології. Однією з останніх розробок є нові компактні моделі фільтрів ELIMINATOR® 1,5 дюйм3, що можуть бути використані в багатьох шафах з скляними дверима та інших малих комерційних холодильних використаннях.

Новий фільтр-осушувач надзвичайно міцний і працює при тиску до 46 бар. Фільтр-осушувач призначений для використання з усіма розповсюдженими холодоагентами, в тому числі природними холодоагентами, таких як вуглеводні і СО2 з областю використання в до критичній області (до 46 бар). Фільтр-осушувач компанії Данфосс спроектовано так, що він має малий вільний об'єм, і тому менше холодоагенту необхідно мати в системі. Компактний дизайн ELIMINATOR® фільтра-осушувача знижує витрати на холодоагент і допомагає досягнути параметрів проектних меж, таких як 150 г, встановлених для вуглеводневих холодоагентів, таких як R290 (пропан).

Головна функція фільтра-осушувача - видалення води з системи охолодження. При проходженні холодоагенту через тверду серцевину фільтра-осушувача ELIMINATOR®, розгалужена площа контакту між молекулярним ситом і газоподібним холодоагентом забезпечує швидке та ефективне зневоднення та захист компресора і компресорно-конденсаторного агрегату. В системах, де можуть бути присутніми кислоти в системі, також може бути використаний новий фільтр-осушувач з активованим оксидом алюмінію, щоб видалити ці кислоти, які, як правило, призводять до корозії.

Хоча нова модель фільтра-осушувача і має менший об’єм в порівнянні з існуючими, та діаметр її корпуса той же що і більшої моделі з об’ємом три кубічних дюйма. Діаметр корпуса нової моделі ELIMINATOR® контрастує з варіантами звичних тонких фільтрів осушувачів, виконаних в мідному корпусі, і саме ця відмінність мінімізує падіння тиску і дозволяє більш ефективно захоплення частинок.

Ретельне пакування, якість виробництва фільтрів осушувачів ELIMINATOR® від компанії Danfoss та використання технології твердої серцевини забезпечує постачання продукту з рівнем вологості, в середньому, в три рази нижче, ніж у звичайних моделей в мідному корпусі, що присутні на ринку. Тобто, ємність фільтрів-осушувачів ELIMINATOR® перевищує можливості технології по якій виготовляються мідні аналоги і якщо порівнювати їх можливості в рамках одного типу використання, відстрочує необхідність періодичної заміни і призводить до зниження витрат на технічне обслуговування.Источник информации: Компания «Данфосс ТОВ»
Размещено: 30.07.2015