Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

Испарительный блок охлаждения ADRIAN-AIR® EV18 от компании ADRIAN GROUP

Испарительный блок охлаждения ADRIAN-AIR® EV18, не оснащенный фильтром, засасывает грязный наружный воздух. В комбинации с водой, которая заменяет хладагент с компрессором, происходит загрязнение фильтрующих стенок и самого бака. ADRIAN-AIR® EV испарительный охладитель предназначен для охлаждения и увлажнения воздуха в помещениях путем испарения воды с поглощением тепла. Мощность охлаждения составляет 25 кВт при расходе воздуха 18 000 м3/час.

Принят закон об энергетической эффективности зданий

Законом Украины «Об энергетической эффективности зданий» (далее — Закон) (законопроект от 14.12.2016 г. № 4941-д) определены правовые, социально-экономические и организационные основы деятельности в сфере обеспечения энергетической эффективности зданий. Он направлен на уменьшение потребления энергии в зданиях. Закон регулирует отношения, возникающие в сфере обеспечения энергетической эффективности зданий с целью повышения уровня энергетической эффективности зданий с учетом местных климатических условий и обеспечения надлежащих условий для проживания и/или жизнедеятельности людей в таких зданиях.

 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

С 27 по 29 сентября состоится форум «Развитие трансчерноморских контейнерных линий» в Одессе

27-29 сентября 2017 года в Одессе, на территории Одесского Морвокзала в рамках Международного Черноморского Транспортного Форума 2017 состоится круглый стол «Развитие трансчерноморских контейнерных линий». Время и место проведения: конференц зал, Концертно-выставочный комплекс Одесского морского порта, ул. Приморская, 6. За дополнительной информацией обращайтесь в оргкомитет: ЧП РИА «МедиаКомпас Украина».

Верховная Рада ввела обязательную сертификацию энергоэффективности зданий и объектов строительства

За принятие в целом законопроекта проголосовали 259 депутатов. Согласно ему, предусматривается введение обязательной сертификации энергоэффективности для объектов строительства, зданий и частей зданий, сдаваемых в аренду на срок более 1 года, для зданий с отопительной площадью более 250 кв. м, в которых расположены государственные органы. Такая сертификация также обязательна для объектов строительства со средним и значительным классом последствий. Класс энергетической эффективности зданий, принимаемых в эксплуатацию, должна быть не ниже минимальных требований по энергетической эффективности, действующих на дату начала выполнения строительных работ.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»
Загрузка поиска

Компанія АББ оптимізуватиме маршрути величезних контейнеровозів Maersk Line

Источник информации: Сайт «Energo.net.ua»

Размещено 02.09.2015


 


energo net ua логоКомпанії АББ та MeteoGroup, голландська компанія з прогнозування погоди, отримали замовлення на оснащення 140 контейнеровозів програмним забезпеченням для оптимізації маршрутів Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, працює з компанією MeteoGroup, щоб обладнати 140 контейнеровозів від Maersk Line консультативним програмним забезпеченням для оптимізації маршрутів, підвищення безпеки морських перевезень та захисту цінного вантажу на основі факторів, які враховують конструкцію корпусу та погоду.


Це допоможе їм уникати умов, які могли б зашкодити судну, його команді або вантажу. В рамках цієї угоди компанія АББ поєднає своє програмне забезпечення для моніторингу руху, прогнозування та прийняття рішень Octopus, яке підвищує придатність до експлуатації та безпеку судна, з модулем SPOS Seekeeping від компанії MeteoGroup. Встановлення цього устаткування на суднах Maersk Line надасть можливість капітанам встановлювати завантаження суден, а також точніше визначати райони в океані, де рух їхніх суден може перевищити порогові значення. Після цього маршрут може бути автоматично оптимізований, щоб уникнути несприятливих умов та забезпечити безпечне та вчасне прибуття вантажу у порт призначення.


«АББ та MeteoGroup дуже пишаються тим, що постачають бортове консультативне устаткування для найбільшої в світі компанії з контейнерних перевезень, – зазначив Хайкі Сольяма, керуючий директор бізнес-напряму АББ «Морські перевезення та порти». – Це дозволить компанії Maersk здійснювати транспортування вантажів безпечно та ефективно по всьому світі».


Ця інноваційна технологія програмного забезпечення відображає зосередженість компанії АББ на стратегії «Взаємодія речей, послуг та людей», щоб допомогти клієнтам, які здійснюють морські перевезення, впоратися з величезними обсягами даних щодо їхніх суден, які раніше не враховувалися, щоб значно підвищити ефективність та безпеку їхньої діяльності, у той же час скорочуючи витрати. Інновації завжди були основним джерелом конкурентної переваги компанії АББ та є ключовим елементом її стратегії «Наступний рівень».


Консультативний пакет Octopus від компанії АББ, який також встановлено на танкерах для скрапленого природного газу та на найбільших у світі круїзних лайнерах, включає тривимірну гідродинамічну базу даних для кожного окремого типу корпусу. Це означає, що програмне забезпечення від компанії АББ, разом із модулем від MeteoGroup робить дуже точні розрахунки щодо того, як судно буде реагувати на мінливі погодні та океанські умови. Рекомендації щодо маршруту, отримані в результаті, є набагато більш точними та розрахованими на конкретне судно, оскільки вони враховують не тільки умови довколишнього середовища, такі як вітер, течії та хвилі, але й також те, як ці мінливі умови можуть вплинути на судно.


Компанія АББ пропонує найширший асортимент систем консультування та оптимізації на ринку морських перевезень. Її рішення щодо управління продуктивністю складається з консультативного пакету Octopus та консультативного пакету «Emma», інструментарію для прийняття рішень щодо мінімізації загальних витрат на паливо та електроенергію для всього флоту.
СВЕЖИЕ НОВОСТИ


Контактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости