Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

Стартовал 4-й Национальный архитектурный студенческий конкурс Steel Freedom 2017

1 сентября начался прием заявок на 4-й Национальный архитектурный студенческий конкурс STEEL FREEDOM, участники которого смогут разработать проекты с применением металлоконструкций в сегментах жилой и коммерческой недвижимости. В конкурсные задания STEEL FREEDOM 2017 вынесены создание проекта жилого комплекса категории бизнес-класс с паркингом в Киеве от компании Arricano и разработка проекта торгово-развлекательного центра с паркингом в составе жилого комплекса Park Lake City в Киевской области от компании DIM.

Новый подход к проектированию огнезащиты на объектах позволяет сэкономить до 40% средств

В рамках состоявшегося в конце августа открытого комитета по огнезащите стальных конструкций эксперты УЦСС на реальном примере показали эффективность дифференцированного подхода к расчету толщин огнезащитных покрытий. Результаты расчета критической температуры несущих стальных элементов в соответствии с ДСТУ-Н Б В.2.6-211:2016 на примере двухэтажного здания II степени огнестойкости с металлоемкостью 3400 т показали экономию огнезащитных материалов от 26 до 37 %.

14 сентября состоится семинар «Кибербезопасность систем промышленной автоматики» в Одессе

Schneider Electric Ukraine приглашает Вас посетить бесплатный семинар на тему «Кибербезопасность систем промышленной автоматики», который состоится 14 сентября 2017, 11:00 – 13:00 в Одессе, в выставочном комплексе морского вокзала, ул. Приморская, 6. Зал №1. В тоже время у Вас будет прекрасная возможность ознакомиться с решениями и продуктовым предложением Schneider Electric, представленным на выставке «Электроника и Энергетика 2017», которая будет проходить с 13 по 15 сентября.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»
Загрузка поиска

Компанія АББ оптимізуватиме маршрути величезних контейнеровозів Maersk Line

Источник информации: Сайт «Energo.net.ua»

Размещено 02.09.2015


 


energo net ua логоКомпанії АББ та MeteoGroup, голландська компанія з прогнозування погоди, отримали замовлення на оснащення 140 контейнеровозів програмним забезпеченням для оптимізації маршрутів Компанія АББ, лідер з технологій для енергетики та автоматизації, працює з компанією MeteoGroup, щоб обладнати 140 контейнеровозів від Maersk Line консультативним програмним забезпеченням для оптимізації маршрутів, підвищення безпеки морських перевезень та захисту цінного вантажу на основі факторів, які враховують конструкцію корпусу та погоду.


Це допоможе їм уникати умов, які могли б зашкодити судну, його команді або вантажу. В рамках цієї угоди компанія АББ поєднає своє програмне забезпечення для моніторингу руху, прогнозування та прийняття рішень Octopus, яке підвищує придатність до експлуатації та безпеку судна, з модулем SPOS Seekeeping від компанії MeteoGroup. Встановлення цього устаткування на суднах Maersk Line надасть можливість капітанам встановлювати завантаження суден, а також точніше визначати райони в океані, де рух їхніх суден може перевищити порогові значення. Після цього маршрут може бути автоматично оптимізований, щоб уникнути несприятливих умов та забезпечити безпечне та вчасне прибуття вантажу у порт призначення.


«АББ та MeteoGroup дуже пишаються тим, що постачають бортове консультативне устаткування для найбільшої в світі компанії з контейнерних перевезень, – зазначив Хайкі Сольяма, керуючий директор бізнес-напряму АББ «Морські перевезення та порти». – Це дозволить компанії Maersk здійснювати транспортування вантажів безпечно та ефективно по всьому світі».


Ця інноваційна технологія програмного забезпечення відображає зосередженість компанії АББ на стратегії «Взаємодія речей, послуг та людей», щоб допомогти клієнтам, які здійснюють морські перевезення, впоратися з величезними обсягами даних щодо їхніх суден, які раніше не враховувалися, щоб значно підвищити ефективність та безпеку їхньої діяльності, у той же час скорочуючи витрати. Інновації завжди були основним джерелом конкурентної переваги компанії АББ та є ключовим елементом її стратегії «Наступний рівень».


Консультативний пакет Octopus від компанії АББ, який також встановлено на танкерах для скрапленого природного газу та на найбільших у світі круїзних лайнерах, включає тривимірну гідродинамічну базу даних для кожного окремого типу корпусу. Це означає, що програмне забезпечення від компанії АББ, разом із модулем від MeteoGroup робить дуже точні розрахунки щодо того, як судно буде реагувати на мінливі погодні та океанські умови. Рекомендації щодо маршруту, отримані в результаті, є набагато більш точними та розрахованими на конкретне судно, оскільки вони враховують не тільки умови довколишнього середовища, такі як вітер, течії та хвилі, але й також те, як ці мінливі умови можуть вплинути на судно.


Компанія АББ пропонує найширший асортимент систем консультування та оптимізації на ринку морських перевезень. Її рішення щодо управління продуктивністю складається з консультативного пакету Octopus та консультативного пакету «Emma», інструментарію для прийняття рішень щодо мінімізації загальних витрат на паливо та електроенергію для всього флоту.
СВЕЖИЕ НОВОСТИ


Контактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости