Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

26 лютого форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» у Києві

26 лютого Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

13-14 березня конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об'єктів спеціального призначення підвищеної надійності» у Києві

Дата проведення конференції 13, 14 березня 2019 року. В конференції приймають участь представники всесвітньо відомих компаній, які поділяться своїм досвідом застосування технологій захисту та відновлення ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

20 февраля состоится вебинар «Особенности системы освещения на производствах деревообрабатывающей промышленности»

Лесная промышленность является одной из основных отраслей промышленного комплекса России, которая на сегодняшний день не только обеспечивает нужды страны, но и занимает четвертое место по доле экспорта выпускаемой продукции, уступая лишь нефтегазовой отрасли и металлургии. Деревообрабатывающая промышленность – наиболее трудоемкая из всех отраслей лесоперерабатывающей индустрии. Разнообразные технологические процессы в этой отрасли сопровождаются наличием помещений с наиболее тяжелыми условиями эксплуатации любого оборудования, в том числе и осветительного.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Котли твердопаливні - їх потужність

Размещено 21.03.2016


 


Найважливіше рішення при купівлі вугільного котла - правильний вибір потужності. Боязнь купити занадто слабкий котел, сьогодні практично не має сенсу, тому що їх майже неможливо знайти. Для обігріву нової 200-метрової будівлі потрібно не більше 10 кВт. Це забезпечують нові технології, сучасна техніка і якість доступних матеріалів.


Як правило, споживачі вибирають котли, які мають величезний непотрібний запас потужності. Це рішення дуже вигідно для більшості виробників, роздрібних торговців і монтажників пристроїв. Котел потужністю мінімум 25 кВт рятує від ризику вибору занадто малої потужності навіть в старих будівлях. Наслідки надмірної потужності котла несе тільки користувач. Саме котли твердопаливні вирішили проблему споживання палива, ніж це необхідно. Після чого його новий дах і фасад покриті сажею, а димар забитий смолою.


Не так складно правильно підібрати потужність котла - не надто низьку, але і таку що перевищує оптимальну не більше ніж в два рази. Цього слід вимагати від тих, хто отримує гроші за проектування і будівництво ефективних опалювальних систем.


Більшість виробників котлів вказують в своїх оголошеннях орієнтовну площу будівлі, яку може обігріти даний котел. Ця інформація є надзвичайно неточною, тому що площа - це лише одна з ряду причин, які визначають потребу будівлі в теплі. Крім того, іноді значення там наводяться як для вікових не утеплених особняків. Для будинків, побудованих сьогодні, це значення буде в 2-3 рази більше!


Виробника можна ще пробачити. Це не його справа - займатися підбором потужності котла. Крім того, в ряді марок безпосередньо в тексті гарантії вказано, що за наслідки неправильно вибору потужності котла вони не відповідають. Сумісним з вибором потужності є питання установки, і продавець котлів повинен мати про це деяке уявлення. На жаль, ці люди часто не відрізняються компетентністю (незалежно від віку і досвіду роботи) і при виборі потужності орієнтуються тільки на дані, зазначені виробником.


Важко сказати, як багато експертів проявили таке ставлення, але людей, які постраждали від цього - хоч греблю гати. Це невеликий відсоток проблем, які вони побачили:


• вони витрачають по 5 тонн вугілля,


• димохід прогнив,


• вони виносять смолу відрами.


Чому деякі фахівці працюють непрофесійно? Причини можуть бути різними:


• відсутність знань про ефективність вугільних котлів - на подив навіть люди з галузі не завжди знають, що вугільний котел, працюючи на 1/3 потужності, випускає приблизно 2/3 незгорілого палива в димохід. Ніхто цю інформацію не поширює, оскільки вона не дає прибутку, а зовсім навпаки. При цьому страждають користувачі, які спалюють занадто багато палива, зайве виходить через димохід і фільтрується їх власними легенями;


• прагнення до прибутку за ваш рахунок - частина продавців котлів керуються сумою націнки, а не благом клієнта. Часто, до речі, вони не мають достатньо знань, щоб порадити чесно, тому перестраховуються і пропонують людям котли в кілька разів більше, ніж потрібно;


• звичка є сильнішою, ніж достовірні знання - установник з 30-річним досвідом може думати, що якщо стільки років він підключав саме котли 25 кВт, і ніхто не прийшов з претензіями, то треба робити це і до виходу на пенсію;


• щоб ретельно підібрати потужність котла, необхідно виконати хоча б побіжний тепловий баланс будівлі. Деякі фахівці або не мають знань, або бажання. Простіше дати кожному клієнту 25кВт, він, звичайно, не прийде з претензіями, що котел є занадто слабким.


В інтересах продавця, щоб потужність котла не була занадто мала. Замерзлі клієнти будуть точно знати, де шукати винного. Але продати клієнтові занадто потужний котел - це для них не проблема, і ніякої відповідальності. Зрештою, всі ми знаємо, що вугільний котел повинен диміти. А на те, що він пожирає 4 тонни вугілля в одноповерховому будиночку - стільки ж, як у 40-річних не утеплених триповерхових будівлях - ніхто не стане звертати увагу.СВЕЖИЕ СТАТЬИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости