Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

22 ноября состоится конференция «Системы гарантированного электроснабжения и автоматизации 2018» в Киеве

На выставке ожидается демонстрация отдельных подсистем и завершенных решений, разработанных ведущими мировыми производителями систем электропитания и автоматизации. Место проведения: ТПП Украины, ул. Большая Житомирская, 33. Подробная информация об условиях участия по телефонам +380 (44) 537-64-30, 496-05-78, или по e-mail: katrang@ukr.net, Гнездилова Екатерина, м. т. 0674456638.

С 26 ноября по 1 декабря состоится семинар «Проектирование несущих строительных конструкций по Европейским нормам» в Киеве

УЦСС совместно с Гильдией проектировщиков в строительстве запускают обучающие семинары «Проектирование несущих строительных конструкций по Европейским нормам» для повышения квалификации специалистов в проектировании. Программа курса включает лекции и практические комплексные расчетные задания инженерно-строительного проектирования..

Правительство разрешило индивидуальный учёт тепла для квартир с вертикальным разведением сетей

Правительство приняло постановление, согласно которому владельцы квартир, установившие квартирные счетчики (при горизонтальной разводкой сетей) или приборы-распределители на отопительные приборы (при вертикальной разводке) могут регулировать температуру в своих квартирах и платить только за фактически потребленное тепло. Для системы учета с помощью приборов-распределителей необходимо, чтобы их установили не менее 50% жителей многоквартирного дома.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Котли твердопаливні - їх потужність

Размещено 21.03.2016


 


Найважливіше рішення при купівлі вугільного котла - правильний вибір потужності. Боязнь купити занадто слабкий котел, сьогодні практично не має сенсу, тому що їх майже неможливо знайти. Для обігріву нової 200-метрової будівлі потрібно не більше 10 кВт. Це забезпечують нові технології, сучасна техніка і якість доступних матеріалів.


Як правило, споживачі вибирають котли, які мають величезний непотрібний запас потужності. Це рішення дуже вигідно для більшості виробників, роздрібних торговців і монтажників пристроїв. Котел потужністю мінімум 25 кВт рятує від ризику вибору занадто малої потужності навіть в старих будівлях. Наслідки надмірної потужності котла несе тільки користувач. Саме котли твердопаливні вирішили проблему споживання палива, ніж це необхідно. Після чого його новий дах і фасад покриті сажею, а димар забитий смолою.


Не так складно правильно підібрати потужність котла - не надто низьку, але і таку що перевищує оптимальну не більше ніж в два рази. Цього слід вимагати від тих, хто отримує гроші за проектування і будівництво ефективних опалювальних систем.


Більшість виробників котлів вказують в своїх оголошеннях орієнтовну площу будівлі, яку може обігріти даний котел. Ця інформація є надзвичайно неточною, тому що площа - це лише одна з ряду причин, які визначають потребу будівлі в теплі. Крім того, іноді значення там наводяться як для вікових не утеплених особняків. Для будинків, побудованих сьогодні, це значення буде в 2-3 рази більше!


Виробника можна ще пробачити. Це не його справа - займатися підбором потужності котла. Крім того, в ряді марок безпосередньо в тексті гарантії вказано, що за наслідки неправильно вибору потужності котла вони не відповідають. Сумісним з вибором потужності є питання установки, і продавець котлів повинен мати про це деяке уявлення. На жаль, ці люди часто не відрізняються компетентністю (незалежно від віку і досвіду роботи) і при виборі потужності орієнтуються тільки на дані, зазначені виробником.


Важко сказати, як багато експертів проявили таке ставлення, але людей, які постраждали від цього - хоч греблю гати. Це невеликий відсоток проблем, які вони побачили:


• вони витрачають по 5 тонн вугілля,


• димохід прогнив,


• вони виносять смолу відрами.


Чому деякі фахівці працюють непрофесійно? Причини можуть бути різними:


• відсутність знань про ефективність вугільних котлів - на подив навіть люди з галузі не завжди знають, що вугільний котел, працюючи на 1/3 потужності, випускає приблизно 2/3 незгорілого палива в димохід. Ніхто цю інформацію не поширює, оскільки вона не дає прибутку, а зовсім навпаки. При цьому страждають користувачі, які спалюють занадто багато палива, зайве виходить через димохід і фільтрується їх власними легенями;


• прагнення до прибутку за ваш рахунок - частина продавців котлів керуються сумою націнки, а не благом клієнта. Часто, до речі, вони не мають достатньо знань, щоб порадити чесно, тому перестраховуються і пропонують людям котли в кілька разів більше, ніж потрібно;


• звичка є сильнішою, ніж достовірні знання - установник з 30-річним досвідом може думати, що якщо стільки років він підключав саме котли 25 кВт, і ніхто не прийшов з претензіями, то треба робити це і до виходу на пенсію;


• щоб ретельно підібрати потужність котла, необхідно виконати хоча б побіжний тепловий баланс будівлі. Деякі фахівці або не мають знань, або бажання. Простіше дати кожному клієнту 25кВт, він, звичайно, не прийде з претензіями, що котел є занадто слабким.


В інтересах продавця, щоб потужність котла не була занадто мала. Замерзлі клієнти будуть точно знати, де шукати винного. Але продати клієнтові занадто потужний котел - це для них не проблема, і ніякої відповідальності. Зрештою, всі ми знаємо, що вугільний котел повинен диміти. А на те, що він пожирає 4 тонни вугілля в одноповерховому будиночку - стільки ж, як у 40-річних не утеплених триповерхових будівлях - ніхто не стане звертати увагу.СВЕЖИЕ СТАТЬИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости