Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

Schneider Electric представляет Easergy P3 - первое в мире устройство РЗиА с цифровыми возможностями

Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, представляет новое цифровое устройство релейной защиты Easergy P3. Широкие цифровые возможности и защитные функции, а также удобство эксплуатации позволяют новинке обеспечивать высокий уровень операционной эффективности для защиты электрооборудования среднего напряжения. Easergy P3 – это надежное и современное устройство, обладающее самыми высокими в своем классе характеристиками по надежности и простоте ежедневного использования. Встроенная дуговая защита гарантирует высокий уровень безопасности как для эксплуатационного персонала, так и для электрооборудования, продлевая его срок службы.

Компания АББ обеспечивает энергией электрический транспорт, запуская первое зарядное устройство для электромобилей мощностью 350 кВт

Расширяя свое глобальное влияние, лидер по инновационным технологиям, компания АББ запустила новое устройство быстрой зарядки высокой мощности Terra HP High Power на Ганноверском ярмарке. С ростом количества электромобилей на дорогах спрос на мощные и энергоэффективные станции зарядки электромобилей постоянно увеличивается по всему миру. Во время Ганноверской ярмарки АББ запустила свое новейшее решение зарядки электромобилей Terra HP, первую на рынке станцию мощностью 350 кВт. Время зарядки для расстояния 200 км составляет всего 8 минут. Ультра высокий ток станций Terra HP, который идеально подходит для использования на шоссейных остановках и автозаправках, способен заряжать на полную мощнос

С 6 по 8 ноября состоится выставка «КоммунТех 2018» в Киеве

За годы существования «КоммунТех» стал стартовой площадкой для выхода на украинский рынок десятков успешных компаний, занимающих сегодня лидирующие позиции в отрасли. Участие в выставке предоставит экспонентам уникальную возможность эффективно позиционировать свой выставочный продукт, изучить конъюнктуру рынка, установить новые контакты, привлечь инвесторов и спонсоров, инициировать продвижение собственных проектов, заключить выгодные контракты. Выставка «КоммунТех» нацелена, в первую очередь, на целевую аудиторию, значительная часть которой - это специалисты, имеющие полномочия принимать решения и участвовать в процессе закупки экспонируемой продукции.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Котли твердопаливні - їх потужність

Размещено 21.03.2016


 


Найважливіше рішення при купівлі вугільного котла - правильний вибір потужності. Боязнь купити занадто слабкий котел, сьогодні практично не має сенсу, тому що їх майже неможливо знайти. Для обігріву нової 200-метрової будівлі потрібно не більше 10 кВт. Це забезпечують нові технології, сучасна техніка і якість доступних матеріалів.


Як правило, споживачі вибирають котли, які мають величезний непотрібний запас потужності. Це рішення дуже вигідно для більшості виробників, роздрібних торговців і монтажників пристроїв. Котел потужністю мінімум 25 кВт рятує від ризику вибору занадто малої потужності навіть в старих будівлях. Наслідки надмірної потужності котла несе тільки користувач. Саме котли твердопаливні вирішили проблему споживання палива, ніж це необхідно. Після чого його новий дах і фасад покриті сажею, а димар забитий смолою.


Не так складно правильно підібрати потужність котла - не надто низьку, але і таку що перевищує оптимальну не більше ніж в два рази. Цього слід вимагати від тих, хто отримує гроші за проектування і будівництво ефективних опалювальних систем.


Більшість виробників котлів вказують в своїх оголошеннях орієнтовну площу будівлі, яку може обігріти даний котел. Ця інформація є надзвичайно неточною, тому що площа - це лише одна з ряду причин, які визначають потребу будівлі в теплі. Крім того, іноді значення там наводяться як для вікових не утеплених особняків. Для будинків, побудованих сьогодні, це значення буде в 2-3 рази більше!


Виробника можна ще пробачити. Це не його справа - займатися підбором потужності котла. Крім того, в ряді марок безпосередньо в тексті гарантії вказано, що за наслідки неправильно вибору потужності котла вони не відповідають. Сумісним з вибором потужності є питання установки, і продавець котлів повинен мати про це деяке уявлення. На жаль, ці люди часто не відрізняються компетентністю (незалежно від віку і досвіду роботи) і при виборі потужності орієнтуються тільки на дані, зазначені виробником.


Важко сказати, як багато експертів проявили таке ставлення, але людей, які постраждали від цього - хоч греблю гати. Це невеликий відсоток проблем, які вони побачили:


• вони витрачають по 5 тонн вугілля,


• димохід прогнив,


• вони виносять смолу відрами.


Чому деякі фахівці працюють непрофесійно? Причини можуть бути різними:


• відсутність знань про ефективність вугільних котлів - на подив навіть люди з галузі не завжди знають, що вугільний котел, працюючи на 1/3 потужності, випускає приблизно 2/3 незгорілого палива в димохід. Ніхто цю інформацію не поширює, оскільки вона не дає прибутку, а зовсім навпаки. При цьому страждають користувачі, які спалюють занадто багато палива, зайве виходить через димохід і фільтрується їх власними легенями;


• прагнення до прибутку за ваш рахунок - частина продавців котлів керуються сумою націнки, а не благом клієнта. Часто, до речі, вони не мають достатньо знань, щоб порадити чесно, тому перестраховуються і пропонують людям котли в кілька разів більше, ніж потрібно;


• звичка є сильнішою, ніж достовірні знання - установник з 30-річним досвідом може думати, що якщо стільки років він підключав саме котли 25 кВт, і ніхто не прийшов з претензіями, то треба робити це і до виходу на пенсію;


• щоб ретельно підібрати потужність котла, необхідно виконати хоча б побіжний тепловий баланс будівлі. Деякі фахівці або не мають знань, або бажання. Простіше дати кожному клієнту 25кВт, він, звичайно, не прийде з претензіями, що котел є занадто слабким.


В інтересах продавця, щоб потужність котла не була занадто мала. Замерзлі клієнти будуть точно знати, де шукати винного. Але продати клієнтові занадто потужний котел - це для них не проблема, і ніякої відповідальності. Зрештою, всі ми знаємо, що вугільний котел повинен диміти. А на те, що він пожирає 4 тонни вугілля в одноповерховому будиночку - стільки ж, як у 40-річних не утеплених триповерхових будівлях - ніхто не стане звертати увагу.СВЕЖИЕ СТАТЬИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости