Майбутнє технічної освіти вже поряд


онлайн-курсАналіз світових досліджень розвитку системи освіти виявив такі головні тенденції: спеціалізація, персоналізація та безперервність.

Спеціалізація полягає у фокусуванні уваги на конкретній спеціальності певної галузі та занурення в неї від самого початку навчання. Важливу роль тут також відіграє практичная складова освіти. Спостерігаємо зміну напрямку та стимулів навчання: не від теорії до можливого застосування отриманих знань у практиці, а навпаки. Спочатку маємо завдання (проект, проблему), рішення якого треба знайти. Для цього на кожному етапі вирішення підключаються різні інформаційні блоки.

Персоналізація передбачає навчання за індивідуальним планом та співпрацю з наставниками (менторами) - досвідченими фахівцями галузі.

Безперервність освіти означає постійне професійне самовдосконалення, актуалізацію фахових знань, розуміння тенденцій розвитку своєї галузі.

Своєрідною інноваційною платформою для інженерів різних напрямків є Dystlab Education. Цей український проект пропонує навчатись професії онлайн у провідних фахівців галузі. Навчання тут є персоналізованим і починається зі з'ясування мети учня.

Наразі Dystlab пропонує декілька напрямків підготовки для проектувальників: проектування споруд, розрахунок конструкцій, проектування систем ВК та ОВК, САПР тощо.

Тож, майбутнє технічної освіти зовсім поряд!Источник информации: Лаборатория социальных инноваций «Dynamics & Structures, Lab.»
Размещено: 01.04.2016