Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

Стартовал 4-й Национальный архитектурный студенческий конкурс Steel Freedom 2017

1 сентября начался прием заявок на 4-й Национальный архитектурный студенческий конкурс STEEL FREEDOM, участники которого смогут разработать проекты с применением металлоконструкций в сегментах жилой и коммерческой недвижимости. В конкурсные задания STEEL FREEDOM 2017 вынесены создание проекта жилого комплекса категории бизнес-класс с паркингом в Киеве от компании Arricano и разработка проекта торгово-развлекательного центра с паркингом в составе жилого комплекса Park Lake City в Киевской области от компании DIM.

Новый подход к проектированию огнезащиты на объектах позволяет сэкономить до 40% средств

В рамках состоявшегося в конце августа открытого комитета по огнезащите стальных конструкций эксперты УЦСС на реальном примере показали эффективность дифференцированного подхода к расчету толщин огнезащитных покрытий. Результаты расчета критической температуры несущих стальных элементов в соответствии с ДСТУ-Н Б В.2.6-211:2016 на примере двухэтажного здания II степени огнестойкости с металлоемкостью 3400 т показали экономию огнезащитных материалов от 26 до 37 %.

14 сентября состоится семинар «Кибербезопасность систем промышленной автоматики» в Одессе

Schneider Electric Ukraine приглашает Вас посетить бесплатный семинар на тему «Кибербезопасность систем промышленной автоматики», который состоится 14 сентября 2017, 11:00 – 13:00 в Одессе, в выставочном комплексе морского вокзала, ул. Приморская, 6. Зал №1. В тоже время у Вас будет прекрасная возможность ознакомиться с решениями и продуктовым предложением Schneider Electric, представленным на выставке «Электроника и Энергетика 2017», которая будет проходить с 13 по 15 сентября.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»
Загрузка поиска

Дерев'яні сходи в інтер'єрі будинку

Источник информации: Сайт «Dizajn.pp.ua»

Размещено 11.08.2017


 


При створенні дизайну багатоповерхового будинку, офісу, готелю чи магазину одну з головних ролей займає сходи. Якщо ви купити сходи, то можете бути впевнені, що вона додасть інтер'єру певний настрій и атмосферу.. Найчастіше, досвідчені дизайнери вибирають саме дерев'яні сходи, оскільки їх різноманітність просто вражає. Так, в залежності від дизайну приміщення, розмірів бюджету і фантазії замовника, дерев'яні сходи можуть бути втіленням розкоші, класики, авангарду або мінімалізму.


 лестница


Проте, в якому б стилі не була оформлена конструкція сходів на замовлення, вона неодмінно повинна відповідати певним стандартам. В іншому випадку, можна просто пожертвувати власним комфортом в ім'я естетичного задоволення. Звичайно ж, дерев'яні сходи можуть бути будь-якої довжини, але, при цьому, фахівці прийшли до єдиного висновку, що оптимальний ширина повинна бути розрахована на два людини. Таким чином, щоб один міг підніматися, а другий – спускатися, не завдаючи один одному незручностей. Що ж стосується ухилу сходів, то він повинен бути не більше 45 градусів. Всім відомо, що дуже круті сходи не тільки незручна в експлуатації, але і може бути небезпечна.


Також важливо правильно розрахувати ширину елементів сходів. Найбільш безпечна ширина щаблі (без накладання) становить 23 см і більше. У той же час ширина східця повинна бути не більше 19 см. Щоб сходи можна було сміливо назвати надійною, вона повинна витримувати навантаження в 200-250 кг. Бо, погодьтеся, бувають ситуації, коли доводиться підніматися і спускатися по сходах не тільки легко, але і з вантажем. Якщо в будинку є діти, то також окрему увагу слід приділити відстані між балясинами (вертикальними стійками поручнів). Найкраще (і головне – безпечніше), якщо воно не перевищує 10 см. Якщо ж у вас немає часу або бажання вникати у всі вищевказані тонкощі і нюанси, які забезпечують безпеку під час експлуатації сходів, то краще довіртеся професіоналам своєї справи, які зможуть не тільки правильно розрахувати параметри конструкції, але і використовують для її виготовлення найбільш надійні та актуальні матеріали.


Єдине, що доведеться вирішувати тільки вам – це якась конфігурація сходи буде найбільш доречна в оформлюваному вами приміщенні. Традиційний варіант – маршові дерев'яні сходи. Вони займають досить багато місця, зате по праву вважаються найбільш надійними і зручними, навіть якщо в їх конфігурації є повороти, майданчики або ж забіжні щаблі.


лестница

 лестница

 лестница

 лестница

 лестница

Дерев'яні сходи в інтер'єрі будинку, сходи з дерева в дизайні інтер'єру


Гвинтові дерев'яні сходи актуальні в невеликих приміщеннях, де панує атмосфера легкості і легкості. Вони займають набагато менше місця, ніж маршові сходи і можуть стати повноцінним елементом інтер'єру. Однак даний варіант не рекомендується для будинків, де проживають діти та літні люди.
СВЕЖИЕ СТАТЬИ


Контактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости