Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

15 июня в Киеве состоится конференция #ETtalks: «Умные города - Умная инфраструктура»

Ее цель – представить передовые подходы и технологии использования энергии в городской инфраструктуре, коммерческом и жилом строительстве, муниципальном секторе. Мероприятие пройдет в рамках серии глобальных конференций, организованных датским инженерным гигантом компанией Danfoss.. Участие в мероприятии бесплатно для зарегистрированных участников. Дополнительная информация и регистрация на http://www.ettalks.kiev.ua.

Проектувальників будуть позбавляти сертифікатів за порушення норм доступності для людей з інвалідністю

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує розробити механізм позбавлення сертифікації проектні, експертні організації та сертифікованих фахівців за порушення норм доступності для людей з інвалідністю при проектуванні і будівництві будівель і споруд. Також планується на постійній основі визначати рейтинги доступності регіонів, розробивши відповідну методику проведення моніторингу і оцінки ступеня безбар\'єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

13 Июня в рамках проекта АрхКлуб УЦСС состоится профильное мероприятие для архитекторов и заказчиков строительства в Киеве

13 Июня в рамках проекта АрхКлуб УЦСС состоится профильное мероприятие для архитекторов и заказчиков строительства, посвященное теме реконструкции объектов недвижимости с применением стальных конструкций. На конкретных кейсах по коммерческой, жилой и промышленной недвижимости участники УЦСС покажут возможности металла в реконструкции зданий, возведении надстроек и мансард, реновации фасадов. Часть презентаций будет посвящена проведению реконструкции с применением легких стальных конструкций.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Механизм приёма в эксплуатацию строительных объектов

Источник информации: Журнал «Строительный учёт»

Размещено 17.08.2017


 


строительный учетГосархстройинспекция в письме от 04.07.2017 г. № 40-701-(90-9)/5640 (см. ниже) рассмотрела вопрос относительно процедуры приема в эксплуатацию завершенных строительством объектов.


Публикуется на языке оригинала


ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ


ЛИСТ від 04.07.2017 р. № 40-701-(90-9)/5640


Щодо виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта


Державна архітектурно-будівельна інспекція України в межах повноважень повідомляє.


На сьогоднішній день правові та організаційні основи виконання будівельних робіт та прий­няття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта врегульовано Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі — Закон).


Так, зокрема статтею 26 Закону встановлено, що проектування та будівництво об’єктів здійснюється власниками або користувачами земельних ділянок у такому порядку:


1) отримання замовником або проектувальником вихідних даних;

2) розроблення проектної документації та проведення у випадках, передбачених статтею 31 цього Закону, її експертизи;

3) затвердження проектної документації;

4) виконання підготовчих та будівельних робіт;

5) прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів;

6) реєстрація права власності на об’єкт містобудування.


Крім цього, механізм набуття права на виконання будівельних робіт визначено Порядком виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», а механізм прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів визначено відповідним Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».


Звертаємо увагу, що листи Держархбудінспекції не є нормативно-правовими актами, вони мають лише інформаційний характер і не встановлюють правових норм та діють до набрання чинності нормативно-правових актів, що змінюють відповідні правовідносини.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости