Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

15 июня в Киеве состоится конференция #ETtalks: «Умные города - Умная инфраструктура»

Ее цель – представить передовые подходы и технологии использования энергии в городской инфраструктуре, коммерческом и жилом строительстве, муниципальном секторе. Мероприятие пройдет в рамках серии глобальных конференций, организованных датским инженерным гигантом компанией Danfoss.. Участие в мероприятии бесплатно для зарегистрированных участников. Дополнительная информация и регистрация на http://www.ettalks.kiev.ua.

Проектувальників будуть позбавляти сертифікатів за порушення норм доступності для людей з інвалідністю

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує розробити механізм позбавлення сертифікації проектні, експертні організації та сертифікованих фахівців за порушення норм доступності для людей з інвалідністю при проектуванні і будівництві будівель і споруд. Також планується на постійній основі визначати рейтинги доступності регіонів, розробивши відповідну методику проведення моніторингу і оцінки ступеня безбар\'єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

13 Июня в рамках проекта АрхКлуб УЦСС состоится профильное мероприятие для архитекторов и заказчиков строительства в Киеве

13 Июня в рамках проекта АрхКлуб УЦСС состоится профильное мероприятие для архитекторов и заказчиков строительства, посвященное теме реконструкции объектов недвижимости с применением стальных конструкций. На конкретных кейсах по коммерческой, жилой и промышленной недвижимости участники УЦСС покажут возможности металла в реконструкции зданий, возведении надстроек и мансард, реновации фасадов. Часть презентаций будет посвящена проведению реконструкции с применением легких стальных конструкций.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

25–27 квітня VIII спеціалізована виставка «Метал Обладнання Інструмент 2018» запрошує

Источник информации: ТОВ «ЕкспоЛьвів»

Размещено 08.12.2017 (актуально до 27.04.2018)


 


выставка металлVIII спеціалізована виставка «Метал Обладнання Інструмент 2018» відбуватиметься 25–27 квітня 2018 р. у Львові в Палаці спорту «Україна», вул. Мельника, 18.


Виставка «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» – це місце зустрічі провідних фахівців у галузі машинобудування і русло потужного інформаційного потоку.


В період докорінних змін української економіки відчувається потреба в новому, більш сучасному устаткуванні та сучасних технологіях виробництва. На виставці будуть представлені сучасні технології, які є найкращим чинником технічного переоснащення машинобудівної промисловості України.


Учасники та відвідувачі виставки «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» зможуть розширити торгово-економічні зв’язки та налагодити важливі партнерські відносини. Виставка має на меті ознайомити: з сучасним обладнанням для виробництва та обробки металу, виробництвом кріпильних елементів, допоміжним технологічним обладнанням, обладнанням для відновлення та захисту металевих поверхонь, технологїєю з’єднання та захисту, арматурою, фітингами, різноманітним інструментом та ін.


Сподіваємось, що виставка «Метал. Обладнання. Інструмент-2018» стане важливим кроком на шляху підйому технічного рівня та підвищення конкурентноспроможності машинобудівної промисловості України.


В рамках виставки традиційно відбудеться насичена ділова програма (семінари, презентації).


Тематичні розділи:


обладнання для обробки металу, металорізальні верстати та оснастка, лазерне, плазмове обладнання і технології, обладнання для розкрою листа і прокату, металорізальні інструменти, зварювальне обладнання, ковальське обладнання та вироби, ручний електроінструмент, абразивний, алмазний, прецизійний інструмент, пневматичний і гідравлічний інструмент, слюсарний та монтажний інструмент, металовироби, вироби для з’єднання та кріплення, засоби захисту


Детальніше про виставку «Метал. Обладнання. Інструмент 2018» можна дізнатися тут.


Організатор виставки – ТОВ «ЕкспоЛьвів».

Контакти оргкомітету:

Катерина Смолійчук

тел. +380 (32) 244-18-88 (багатоканальний)

моб. +380 (63) 062-08-04

e-mail: expolviv@gmail.com

web: http://met.expolviv.ua.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости