Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

С 28 по 31 марта состоится «Весенний Строительный Форум 2018» в Львове

Весенний Строительный Форум который является отражением ключевых направлений развития передовых достижений отечественной и мировой строительной индустрии, это профессиональная площадка, которая собирает специалистов и демонстрирует новые технологии в сфере строительства. В рамках Весеннего Строительного Форума традиционно проходит XXXVII Международная выставка «Строй-ЭКСПО-весна» и XIII Специализированная выставка «Окна. Двери. Крыша».

3-5 квітня спеціалізована виставка «Тепло. Вода. Повітря’ 2018» запрошує

Виставка «Тепло. Вода. Повітря’ 2018» має на меті надати чудову можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитись з найсучаснішими тепло-, енерго-, ресурсоощадними технологіями та матеріалами для виробництва, встановлення, експлуатації інсталяційних систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та водовідведення, водоочищення, сучасних засобів автоматизації.. Особливу увагу на виставці буде приділено енергоощадним, відновлюваним технологіям виробництва енергії.

Выход версии 8.1 программного комплекса VERICUT

Новая версия 8.1 программного комплекса VERICUT, предназначенного для визуализации процесса обработки деталей на станках с ЧПУ, проверки и оптимизации управляющих программ в g- и apt-форматах, а также позволяет достоверно смоделировать работу станков от ведущих поставщиков оборудования, таких как Mazak, DMG MORI, Doosan Infracore, Makino, Matsuura, Okuma, Haas, Heller, Hermle, CMS, Biglia и др. Комплекс пополнился несколькими новыми высокотехнологичными модулями для работы с аддитивным производством и интеграции в ведущие PDM-системы.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»
Загрузка поиска

З 25 по 27 вересня відбудеться виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018» в Києві

Источник информации: ТОВ СП Агроінком

Размещено 02.02.2018 (актуально до 27.09.2018)


 


агроинкомЗ 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».


«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» - єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.


У рамках виставки заплановано наступні заходи:


Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т. п..


Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття», де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.


Семінари:


«Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки»

«Пиво. Напої. - Сучасні технології та інноваційний продукт»


В рамках виставки:


«Фестиваль творців напоїв» - виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.

Дегустаційний конкурс крафтового пива

Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»


З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «FASTFOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ»


Спеціалізованавиставка «FastFood - Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів міжвиробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу.


Виставка збирає головних гравців ринку: постачальників та виробникі вобладнання, упаковки та витратних матеріалів, свіжих продуктів, інгредієнтів, технологій і послуг, представникі врітейлу та працівників сегмента HoReCa, франчайзерів, і створює входження на ринок України нових товарів та брендів.


Виставка - цеефективний бізнес-майданчик, місце зустрічі виробника, дистриб'ютора, імпортера, рітейлера, представникі вроздрібних мереж і дистрибуції.


Відвідувачі виставки - власники, керівники, закупівельники, що представляють підприємства громадського харчування; організації: мережі таресторани швидкого обслуговування (категорії: fast-food, fast-casual, fast-fine, free-flow), streetfood, кафе, кондитерські, пекарні, бари, комбінати харчування, кейтерингові компанії, готелі, торгово-розважальніцентри, гіпермаркети, кінотеатри, автозаправністанції та ін..


Виставка «FastFood-Індустрія швидкого харчування» завждицікава своєю бізнес-програмою, яка спланована для представників оптових і роздрібних мереж, дистриб'юторів, виробниківі постачальників продуктів харчування. Тут Ви зможете дізнатися про новинки галузі, обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у семінарах, презентаціях та конференціях.


З питань подання заявки й отримання додаткової інформації щодо умов участі звертатись:

Тел./факс +380 (44) 593-19-01/02/03/04/

+380 (67) 316-24-06

e-mail: info@agroinkom.com.ua

expo@agroinkom.com.ua

http://agroinkom.com.ua

http://bf.agroinkom.com.ua.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости