Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

22 ноября состоится конференция «Системы гарантированного электроснабжения и автоматизации 2018» в Киеве

На выставке ожидается демонстрация отдельных подсистем и завершенных решений, разработанных ведущими мировыми производителями систем электропитания и автоматизации. Место проведения: ТПП Украины, ул. Большая Житомирская, 33. Подробная информация об условиях участия по телефонам +380 (44) 537-64-30, 496-05-78, или по e-mail: katrang@ukr.net, Гнездилова Екатерина, м. т. 0674456638.

С 26 ноября по 1 декабря состоится семинар «Проектирование несущих строительных конструкций по Европейским нормам» в Киеве

УЦСС совместно с Гильдией проектировщиков в строительстве запускают обучающие семинары «Проектирование несущих строительных конструкций по Европейским нормам» для повышения квалификации специалистов в проектировании. Программа курса включает лекции и практические комплексные расчетные задания инженерно-строительного проектирования..

Правительство разрешило индивидуальный учёт тепла для квартир с вертикальным разведением сетей

Правительство приняло постановление, согласно которому владельцы квартир, установившие квартирные счетчики (при горизонтальной разводкой сетей) или приборы-распределители на отопительные приборы (при вертикальной разводке) могут регулировать температуру в своих квартирах и платить только за фактически потребленное тепло. Для системы учета с помощью приборов-распределителей необходимо, чтобы их установили не менее 50% жителей многоквартирного дома.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

З 25 по 27 вересня відбудеться виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018» в Києві

Источник информации: ТОВ СП Агроінком

Размещено 02.02.2018 (актуально до 27.09.2018)


 


агроинкомЗ 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».


«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» - єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.


У рамках виставки заплановано наступні заходи:


Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т. п..


Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття», де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.


Семінари:


«Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки»

«Пиво. Напої. - Сучасні технології та інноваційний продукт»


В рамках виставки:


«Фестиваль творців напоїв» - виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.

Дегустаційний конкурс крафтового пива

Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»


З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «FASTFOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ»


Спеціалізованавиставка «FastFood - Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів міжвиробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу.


Виставка збирає головних гравців ринку: постачальників та виробникі вобладнання, упаковки та витратних матеріалів, свіжих продуктів, інгредієнтів, технологій і послуг, представникі врітейлу та працівників сегмента HoReCa, франчайзерів, і створює входження на ринок України нових товарів та брендів.


Виставка - цеефективний бізнес-майданчик, місце зустрічі виробника, дистриб'ютора, імпортера, рітейлера, представникі вроздрібних мереж і дистрибуції.


Відвідувачі виставки - власники, керівники, закупівельники, що представляють підприємства громадського харчування; організації: мережі таресторани швидкого обслуговування (категорії: fast-food, fast-casual, fast-fine, free-flow), streetfood, кафе, кондитерські, пекарні, бари, комбінати харчування, кейтерингові компанії, готелі, торгово-розважальніцентри, гіпермаркети, кінотеатри, автозаправністанції та ін..


Виставка «FastFood-Індустрія швидкого харчування» завждицікава своєю бізнес-програмою, яка спланована для представників оптових і роздрібних мереж, дистриб'юторів, виробниківі постачальників продуктів харчування. Тут Ви зможете дізнатися про новинки галузі, обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у семінарах, презентаціях та конференціях.


З питань подання заявки й отримання додаткової інформації щодо умов участі звертатись:

Тел./факс +380 (44) 593-19-01/02/03/04/

+380 (67) 316-24-06

e-mail: info@agroinkom.com.ua

expo@agroinkom.com.ua

http://agroinkom.com.ua

http://bf.agroinkom.com.ua.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости