Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

26 лютого форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» у Києві

26 лютого Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

13-14 березня конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об'єктів спеціального призначення підвищеної надійності» у Києві

Дата проведення конференції 13, 14 березня 2019 року. В конференції приймають участь представники всесвітньо відомих компаній, які поділяться своїм досвідом застосування технологій захисту та відновлення ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

20 февраля состоится вебинар «Особенности системы освещения на производствах деревообрабатывающей промышленности»

Лесная промышленность является одной из основных отраслей промышленного комплекса России, которая на сегодняшний день не только обеспечивает нужды страны, но и занимает четвертое место по доле экспорта выпускаемой продукции, уступая лишь нефтегазовой отрасли и металлургии. Деревообрабатывающая промышленность – наиболее трудоемкая из всех отраслей лесоперерабатывающей индустрии. Разнообразные технологические процессы в этой отрасли сопровождаются наличием помещений с наиболее тяжелыми условиями эксплуатации любого оборудования, в том числе и осветительного.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

З 25 по 27 вересня відбудеться виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв 2018» в Києві

Источник информации: ТОВ СП Агроінком

Размещено 02.02.2018 (актуально до 27.09.2018)


 


агроинкомЗ 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».


«Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» - єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших «вузьких» питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.


У рамках виставки заплановано наступні заходи:


Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв / від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т. п..


Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття», де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.


Семінари:


«Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки»

«Пиво. Напої. - Сучасні технології та інноваційний продукт»


В рамках виставки:


«Фестиваль творців напоїв» - виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.

Дегустаційний конкурс крафтового пива

Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»


З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, м. Київ) відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «FASTFOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ»


Спеціалізованавиставка «FastFood - Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів міжвиробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу.


Виставка збирає головних гравців ринку: постачальників та виробникі вобладнання, упаковки та витратних матеріалів, свіжих продуктів, інгредієнтів, технологій і послуг, представникі врітейлу та працівників сегмента HoReCa, франчайзерів, і створює входження на ринок України нових товарів та брендів.


Виставка - цеефективний бізнес-майданчик, місце зустрічі виробника, дистриб'ютора, імпортера, рітейлера, представникі вроздрібних мереж і дистрибуції.


Відвідувачі виставки - власники, керівники, закупівельники, що представляють підприємства громадського харчування; організації: мережі таресторани швидкого обслуговування (категорії: fast-food, fast-casual, fast-fine, free-flow), streetfood, кафе, кондитерські, пекарні, бари, комбінати харчування, кейтерингові компанії, готелі, торгово-розважальніцентри, гіпермаркети, кінотеатри, автозаправністанції та ін..


Виставка «FastFood-Індустрія швидкого харчування» завждицікава своєю бізнес-програмою, яка спланована для представників оптових і роздрібних мереж, дистриб'юторів, виробниківі постачальників продуктів харчування. Тут Ви зможете дізнатися про новинки галузі, обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у семінарах, презентаціях та конференціях.


З питань подання заявки й отримання додаткової інформації щодо умов участі звертатись:

Тел./факс +380 (44) 593-19-01/02/03/04/

+380 (67) 316-24-06

e-mail: info@agroinkom.com.ua

expo@agroinkom.com.ua

http://agroinkom.com.ua

http://bf.agroinkom.com.ua.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости