Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

InterBuildExpo – головна будівельна виставка України

З 20 по 23 березня у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться найавторитетніша подія української будівельної галузі –міжнародна виставка InterBuildExpo 2018. Щорічно на своєму майданчику InterBuildExpo збирає основних гравців ринку будівельних матеріалів та технологій. InterBuildExpo-найважливіша професійна подія в галузі будівництва та архітектури, облаштування житла, проектування та ремонту, а також головний майданчик для обговорення найбільш гострих питань ведення будівельного бізнесу в Україні. На виставці задаються тенденції галузі і вектори розвитку на цілий рік.

С 3 по 5 апреля состоится «Киевская техническая ярмарка - 2018» в Киеве

Главная цель выставки – это демонстрация лучших достижений науки, техники и технологий, необходимых для инновационного развития экономики Украины, а также содействие в установлении деловых, экономических и торговых связей между отечественными предприятиями и странами ближнего и дальнего зарубежья. Специализированная выставка позволяет предприятиям как, с одной стороны, ознакомиться с мировыми новинками в своей области, так и предоставляет возможность продемонстрировать свои собственные разработки, выверить экономическую целесообразность и конкурентоспособность своей продукции.

С 3 по 5 апреля состоится выставка «PLAST EXPO UA - 2018» в Киеве

С 3 по 5 апреля в Киеве на территории Международного выставочного центра (Броварской проспект, 15, ст. метро «Левобережная») состоится X Международная специализированная выставка PLAST EXPO UA – 2018. Организатором выставки является ООО «Международный выставочный центр». Главная цель выставки – это демонстрация лучших достижений науки, техники и технологий, необходимых для инновационного развития экономики Украины, а также содействие в установлении деловых, экономических и торговых связей между отечественными предприятиями и странами ближнего и дальнего зарубежья.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»
Загрузка поиска

Госархстройинспекция об авторском надзоре

Источник информации: Журнал «Строительный учёт»

Размещено 19.02.2018


 


строительный учетВ приведенном ниже письме от 23.11.2017 г. № 40-701-16/9940 Госархстройинспекция рассмотрела вопросы осуществления авторского и технического надзора.


ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ від 23.11.2017 р. № 40-701-16/9940

Щодо здійснення авторського нагляду


Державна архітектурно-будівельна інспекція України в межах повноважень повідомляє.


На сьогоднішній день відповідно до статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність», під час будівництва об’єкта архітектури здійснюється авторський та технічний нагляд.


Авторський нагляд здійснюється архітектором — автором проекту об’єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими ними особами. Авторський нагляд здійснюється відповідно до законодавства та договору із замовником.


Відповідно до частини першої статті 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», право на виконання підготовчих робіт (якщо вони не були виконані раніше згідно з повідомленням про початок виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт на об’єктах, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), об’єктах, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, надається замовнику та генеральному підряднику чи підряднику (у разі якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт.


Форму повідомлення про початок виконання будівельних робіт, порядок його подання, форму повідомлення про зміну даних у поданому повідомленні визначено постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт».


Додатками 2 та 2-1 до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт», визначено форми повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта та повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1)/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).


Слід зазначити, що форма повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта передбачає зазначення інформації про відповідальну особу проектувальника, що здійснює авторський нагляд, за її наявності.


Разом з тим, форма повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), передбачає обов’язковою зазначення інформації про відповідальну особу проектувальника, що здійснює авторський нагляд.


Крім цього, ведення журналів робіт та актів на закриття прихованих робіт передбачено ДБН А.3.1-5:2016 «Організація будівельного виробництва».


Звертаємо увагу, що листи Держархбудінспекції не є нормативно-правовими актами, вони мають лише інформаційний характер і не встановлюють правових норм та діють до набрання чинності нормативно-правових актів, що змінюють відповідні правовідносини.


Перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України В. В. Філончук.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости