Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

С 9 по 12 октября состоится выставка «Технологии защиты/ПожТех - 2018» в Киеве

ООО «Международный выставочный центр» является организатором Международной специализированной выставки «Технологии защиты/ПожТех - 2018», которая пройдет с 9 по 12 октября 2018 г. За 16 лет существования выставка приобрела статус главного отраслевого выставочного проекта в сфере пожарной безопасности, промышленной безопасности и охраны труда, средств защиты и спасательного дела. Данная Выставка – это не только демонстрация современных технических систем безопасности и средств защиты, но и продвижение перспективных разработок и инновационных технологий в Украине.

Проектувальників будуть позбавляти сертифікатів за порушення норм доступності для людей з інвалідністю

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пропонує розробити механізм позбавлення сертифікації проектні, експертні організації та сертифікованих фахівців за порушення норм доступності для людей з інвалідністю при проектуванні і будівництві будівель і споруд. Також планується на постійній основі визначати рейтинги доступності регіонів, розробивши відповідну методику проведення моніторингу і оцінки ступеня безбар\'єрності фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю.

С 26 по 28 сентября состоится выставка по судоходству, судостроению и развитию портов «Одесса 2018»

Участие в международной выставке по судоходству, судостроению и развитию портов «Одесса 2018» – это не просто возможность заключить выгодные контракты и представить Ваше предприятие наиболее приоритетным категориям целевой аудитории. Прежде всего, - это возможность перенять уникальный опыт от аналогичных компаний, руководство которых готово поделиться наиболее эффективными методами успешного развития.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Schneider Electric представляє новий Modicon® М580 ™ SIL3 - ПЛК функціональної безпеки для технологічних процесів з підтримкою IIoT

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 30.05.2018


 


modiconВ наш час є багато технологічних процесів які різняться за видом виготовленої продукції, кількістю операцій, розміром виробництва та рівнем небезпеки.


Так все більшого значення набуває безпека сучасної промисловості та згадуються такі терміни, як функціональна безпека і SIL (англ. SIL - SafetyIntegrityLevel - Рівень Повноти Безпеки).


Функціональна безпека- це захисні заходи, які виконуються тільки в разі аварії з метою запобігання нанесення шкоди людям, навколишньому середовищу і матеріальним цінностям.


Особливо це стосується нафтогазової, хімічної промисловості та електростанцій.


В даних галузях для контролю небезпечних процесів сьогодні впроваджуються системи безпеки, які запускаються в разі аварійної необхідності.


Такі системи, наприклад, при виникненні аварійної ситуації відключають обладнання, блокують подачу небезпечних речовин, забезпечують охолодження и т. д.


Для того щоб оператори і виробники могли оцінювати надійність встановлених систем, потрібні певні інструменти. Це ж стосується і оцінки ризиків збою.


Таким інструментом є норми функціональної безпеки IEC 61508 і IEC61511, які описують методи оцінки ризику аварії сучасних систем, в тому числі систем з програмним керуванням, і пропонують комплекс дій для зниження ризиків.


Schneider Electric представляє новий контролерта модулі безпеки і управління Modicon M580 Safety з підтримкою IIoT, який поєднує в собі продуктивність, кібербезпеку, мережеві можливості Modicon M580 з підтримкою функціональної безпеки SIL.


Він також забезпечує кращий доступ і прозорість до операційних даних та діагностику за допомогою унікального та безпечного магістрального зв'язку Ethernet. Сумісність з мобільними пристроямидозволяє в будь-який час отримувати дані про безпеку та експлуатації.


 modicon


Основними перевагами цієї системи є:


• Об'єднані як засоби стандартного управління, так і управління безпекою завдяки подвійній архітектурі процесора.


• Включена нова задача SAFE в структурі програми для розробки програми безпеки. Для програмування використовуються безпечні мови (обмеження: FBD, Ladder) і сертифіковані бібліотеки.


• Доступні всі загальні оператори IEC 61131-3 та спеціальна бібліотека безпеки - PLCopenSafety.


• Підтримується основні задачі: MAST, FAST, AUX, EVT для розробки програмних процесів за допомогою відомих бібліотек EcoStruxureControlExpert (UnityPro).


• M580 Safety може управляти всіма модулями платформи X80 для управління процесом.


• M580 Safety дозволяє створювати деякі функції SafetyIntegratedFunctions (SIF) до безпеки SIL3 за вимогами IEC61508 і IEC61511 і до SIL CL3/PLe/Cat.4 безпеки машин по IEC62061 і ISO13849-1.


Вся серія Safety має захисне покриття та спеціальну обробку, що дозволяє використання даноїплатформи автоматизації в несприятливих умовах навколишнього середовища.


Таке покриття забезпечує захист процесора та модулів вводу-виводу і покращує надійність та ізоляцію електронних плат, їхню стійкість до наступних факторів:


• конденсація;

• запилена атмосфера (зі сторонніми частинками);

• хімічна корозія, зокрема при експлуатації в середовищі (на нафтоочисних заводах, очисних спорудах і т. д.) або атмосфері із вмістом галогенів (хлор і т. д.).


 modicon


Ключові технічні інновації:


Управління операціями


- Архітектура M580 SafetyePAC дозволяє управляти функціями процесу «fullsafetyloop» а також: двоядерним процесором, безпечними модулями вводу/виводу, безпечною передачею внутрішніми каналами.


- M580 Safety також дозволяє керувати стандартними функціями процесу PLC/PAC шляхом змішування стандартних входів/виходів X80 з безпечними.


Скорочення часу


- Покращений обмін інформації між процесором та областю безпеки.

- Підвищена доступність та простота програмування функції безпеки.


Підвищення надійності та стійкості


- Всі модулі Safety забезпечують високий рівень діагностики, що дозволяє виявити несправності та полегшити технічне обслуговування. Окрім того, впроваджено новий механізм управління пам'яттю.

- Нові резервні та контрольовані блоки живлення, а також зменшена частота помилкових відмов.

- Всі безпечні модулі мають захисне покриття, що дозволяє продовжити життєвий цикл навіть у жорсткому середовищі.


 сертификатСВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости