Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

29 января состоится семинар «Применение ППК INTEGRA Plus для управления домашней автоматикой» в Киеве

ПОСЕТИВ СЕМИНАР, ВЫ: освоите функциональность системы безопасности INTEGRA Plus, благодаря которой ее можно использовать в системах управления Умным домом; узнаете, как интегрировать INTEGRA Plus с Умным домом на базе KNX и другими системами управления автоматикой; изучите возможности современных сенсорных клавиатур INT-TSG и INT-TSI; увидите примеры сценариев управления Умным домом с помощью INTEGRA Plus; получите подарки от компаний Satel и «Дифенс»; пообщаетесь в профессиональной среде и сможете получить решение актуальных вопросов.

6 февраля пройдёт VII Национальная конференция участников рынка стального строительства. SUCCESS. STEEL. STORIES в Киеве

В этом году конференция тематически разделена на 2 части. Первая часть посвящена аналитике и прогнозам на 2019 год сегментов стального строительства, вторая часть – успешным стратегиям и практикам в работе ключевых игроков отрасли. Дата и время проведения: 6 февраля, 10:00 - 18:00. Место проведения: MERCURE Kyiv Congress, г. Киев, ул. В. Гетьмана, 6 (Зал Спилберг, 5 этаж).

2-5 квітня відбудеться «Весняний Будівельний Форум 2019» у Львові

За останні три роки зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила свій кризовий період і розпочинається її сталий розвиток. Починаючи з другої половини 2018 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за оцінками фахівців, у прийдешньому році слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не високими, та впевненими темпами.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Schneider Electric представляє новий Modicon® М580 ™ SIL3 - ПЛК функціональної безпеки для технологічних процесів з підтримкою IIoT

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 30.05.2018


 


modiconВ наш час є багато технологічних процесів які різняться за видом виготовленої продукції, кількістю операцій, розміром виробництва та рівнем небезпеки.


Так все більшого значення набуває безпека сучасної промисловості та згадуються такі терміни, як функціональна безпека і SIL (англ. SIL - SafetyIntegrityLevel - Рівень Повноти Безпеки).


Функціональна безпека- це захисні заходи, які виконуються тільки в разі аварії з метою запобігання нанесення шкоди людям, навколишньому середовищу і матеріальним цінностям.


Особливо це стосується нафтогазової, хімічної промисловості та електростанцій.


В даних галузях для контролю небезпечних процесів сьогодні впроваджуються системи безпеки, які запускаються в разі аварійної необхідності.


Такі системи, наприклад, при виникненні аварійної ситуації відключають обладнання, блокують подачу небезпечних речовин, забезпечують охолодження и т. д.


Для того щоб оператори і виробники могли оцінювати надійність встановлених систем, потрібні певні інструменти. Це ж стосується і оцінки ризиків збою.


Таким інструментом є норми функціональної безпеки IEC 61508 і IEC61511, які описують методи оцінки ризику аварії сучасних систем, в тому числі систем з програмним керуванням, і пропонують комплекс дій для зниження ризиків.


Schneider Electric представляє новий контролерта модулі безпеки і управління Modicon M580 Safety з підтримкою IIoT, який поєднує в собі продуктивність, кібербезпеку, мережеві можливості Modicon M580 з підтримкою функціональної безпеки SIL.


Він також забезпечує кращий доступ і прозорість до операційних даних та діагностику за допомогою унікального та безпечного магістрального зв'язку Ethernet. Сумісність з мобільними пристроямидозволяє в будь-який час отримувати дані про безпеку та експлуатації.


 modicon


Основними перевагами цієї системи є:


• Об'єднані як засоби стандартного управління, так і управління безпекою завдяки подвійній архітектурі процесора.


• Включена нова задача SAFE в структурі програми для розробки програми безпеки. Для програмування використовуються безпечні мови (обмеження: FBD, Ladder) і сертифіковані бібліотеки.


• Доступні всі загальні оператори IEC 61131-3 та спеціальна бібліотека безпеки - PLCopenSafety.


• Підтримується основні задачі: MAST, FAST, AUX, EVT для розробки програмних процесів за допомогою відомих бібліотек EcoStruxureControlExpert (UnityPro).


• M580 Safety може управляти всіма модулями платформи X80 для управління процесом.


• M580 Safety дозволяє створювати деякі функції SafetyIntegratedFunctions (SIF) до безпеки SIL3 за вимогами IEC61508 і IEC61511 і до SIL CL3/PLe/Cat.4 безпеки машин по IEC62061 і ISO13849-1.


Вся серія Safety має захисне покриття та спеціальну обробку, що дозволяє використання даноїплатформи автоматизації в несприятливих умовах навколишнього середовища.


Таке покриття забезпечує захист процесора та модулів вводу-виводу і покращує надійність та ізоляцію електронних плат, їхню стійкість до наступних факторів:


• конденсація;

• запилена атмосфера (зі сторонніми частинками);

• хімічна корозія, зокрема при експлуатації в середовищі (на нафтоочисних заводах, очисних спорудах і т. д.) або атмосфері із вмістом галогенів (хлор і т. д.).


 modicon


Ключові технічні інновації:


Управління операціями


- Архітектура M580 SafetyePAC дозволяє управляти функціями процесу «fullsafetyloop» а також: двоядерним процесором, безпечними модулями вводу/виводу, безпечною передачею внутрішніми каналами.


- M580 Safety також дозволяє керувати стандартними функціями процесу PLC/PAC шляхом змішування стандартних входів/виходів X80 з безпечними.


Скорочення часу


- Покращений обмін інформації між процесором та областю безпеки.

- Підвищена доступність та простота програмування функції безпеки.


Підвищення надійності та стійкості


- Всі модулі Safety забезпечують високий рівень діагностики, що дозволяє виявити несправності та полегшити технічне обслуговування. Окрім того, впроваджено новий механізм управління пам'яттю.

- Нові резервні та контрольовані блоки живлення, а також зменшена частота помилкових відмов.

- Всі безпечні модулі мають захисне покриття, що дозволяє продовжити життєвий цикл навіть у жорсткому середовищі.


 сертификатСВЕЖИЕ НОВОСТИ
  • Расценки на Кровельные работы visbon-alp.ru.Контактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости