Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

27 марта состоится круглый стол «Разработка ДБН по проектированию складских помещений» в Киеве

По инициативе Ассоциации Украинский Центр Стального строительства готовится разработка нового ДБН по проектированию складских помещений, вместо устаревшего СНиП 2.11.01-85. Украинский научно-исследовательский и проектный институт стальных конструкций имени В.Н. Шимановского выступил организацией-разработчиком новой редакции ДБН, в которую будут включены изменения по..

9-11 квітня відбутися виставка «Тепло Вода Повітря»-2019 у Львові

Виставка «Тепло. Вода. Повітря’ 2019» має на меті надати чудову можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитись з найсучаснішими тепло-, енерго-, ресурсоощадними технологіями та матеріалами для виробництва, встановлення, експлуатації інсталяційних систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та водовідведення, водоочищення, сучасних засобів автоматизації..

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine ATV340

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 16.08.2018


 


преобразователиКомпанія Schneider Electric розширює сімейство перетворювачів частоти Altivar™. Нова серія Altivar Machine ATV340 поєднує в собі простоту установки і сучасні алгоритми управління для легкої інтеграції у системи автоматизації промислових механізмів.


Основні характеристики і переваги ATV340:


- Перетворювачі частоти ATV340 розроблені для використання в ситуаціях, що вимагають управління з високою динамікою. Вони забезпечують гнучкість управління практично для всіх видів електродвигунів в замкненому або розімкненому контурі.


- Вживання технології швидкого Ethernet і мінімальний цикл опитування 1мс дозволяють збільшити продуктивність механізму.


- Вбудований мультіпротокол на базі Ethernet, вбудований модуль енкодера, функції для галузевого використання і сумісність з широким рядом електродвигунів дозволяють досягти неперевершеної гнучкості при проектуванні.


- Комплексний захист і забезпечення безпеки - ATV340 має сертифікат кібербезпеки Achilles рівень 2 і повністю відповідає стандартам EN ISO 1384901 та EN 62061.


- АTV340 призначений для роботи в середовищах з високим рівнем пилу і підвищеною вібрацією при температурі до 60°c. Дистанційний моніторинг забезпечує предиктивне обслуговування, а функція швидкої заміни дозволяє скоротити час сервісних робіт.


- Перетворювачі частоти Altivar Machine ATV340 показані для роботи в різних галузях промисловості, таких як упаковка, обробка матеріалів, переміщення матеріалів, підйомно-транспортне обладнання.


Для користувачів доступний навчальний вебінар «Інноваційні перетворювачі частоти Altivar Machine ATV340» >> https://youtu.be/PkCCv31u-o.СВЕЖИЕ НОВОСТИ
  • Омск установка теплосчетчика omskpoverka.ru.Контактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости