Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

Конференция Архитектура Будущего 2018 пройдет в DESIGN ARENA

Крупнейшая архитектурная конференция Восточной Европы Архитектура Будущего пройдет на территории нового современного пространства для архитекторов и дизайнеров DESIGN ARENA, которое открыло свои двери в июне этого года на территории ТЦ «Эпицентр». DESIGNARENA – территория элитных товаров премиум-класса: мебель, люстры, керамическая плитка, сантехника для ценителей эксклюзивных вещей и интерьеров. Также это лучшее место для встреч дизайнеров и архитекторов, которые диктуют тренды и предлагают новые решения в архитектуре и оформлении интерьера.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Schneider Electric представляє серію інноваційних перетворювачів частоти Altivar Machine ATV340

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 16.08.2018


 


преобразователиКомпанія Schneider Electric розширює сімейство перетворювачів частоти Altivar™. Нова серія Altivar Machine ATV340 поєднує в собі простоту установки і сучасні алгоритми управління для легкої інтеграції у системи автоматизації промислових механізмів.


Основні характеристики і переваги ATV340:


- Перетворювачі частоти ATV340 розроблені для використання в ситуаціях, що вимагають управління з високою динамікою. Вони забезпечують гнучкість управління практично для всіх видів електродвигунів в замкненому або розімкненому контурі.


- Вживання технології швидкого Ethernet і мінімальний цикл опитування 1мс дозволяють збільшити продуктивність механізму.


- Вбудований мультіпротокол на базі Ethernet, вбудований модуль енкодера, функції для галузевого використання і сумісність з широким рядом електродвигунів дозволяють досягти неперевершеної гнучкості при проектуванні.


- Комплексний захист і забезпечення безпеки - ATV340 має сертифікат кібербезпеки Achilles рівень 2 і повністю відповідає стандартам EN ISO 1384901 та EN 62061.


- АTV340 призначений для роботи в середовищах з високим рівнем пилу і підвищеною вібрацією при температурі до 60°c. Дистанційний моніторинг забезпечує предиктивне обслуговування, а функція швидкої заміни дозволяє скоротити час сервісних робіт.


- Перетворювачі частоти Altivar Machine ATV340 показані для роботи в різних галузях промисловості, таких як упаковка, обробка матеріалів, переміщення матеріалів, підйомно-транспортне обладнання.


Для користувачів доступний навчальний вебінар «Інноваційні перетворювачі частоти Altivar Machine ATV340» >> https://youtu.be/PkCCv31u-o.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости