Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

27 марта состоится круглый стол «Разработка ДБН по проектированию складских помещений» в Киеве

По инициативе Ассоциации Украинский Центр Стального строительства готовится разработка нового ДБН по проектированию складских помещений, вместо устаревшего СНиП 2.11.01-85. Украинский научно-исследовательский и проектный институт стальных конструкций имени В.Н. Шимановского выступил организацией-разработчиком новой редакции ДБН, в которую будут включены изменения по..

9-11 квітня відбутися виставка «Тепло Вода Повітря»-2019 у Львові

Виставка «Тепло. Вода. Повітря’ 2019» має на меті надати чудову можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитись з найсучаснішими тепло-, енерго-, ресурсоощадними технологіями та матеріалами для виробництва, встановлення, експлуатації інсталяційних систем опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання та водовідведення, водоочищення, сучасних засобів автоматизації..

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Энергосистемой ТРЦ «Lavina» управляет Schneider Electric

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 09.01.2019


 


Компанія «Шнейдер Електрік Україна», спільно з Партнерами, оголошує про реалізацію проекту з електрозабезпечення ТРЦ «Lavina».


ТРЦ «Lavina» - найбільший торгівельний центр європейського класу в Україні, розташований у Києві загальною площею 170 280 м² і загальним об'ємом споживання електроенергії 20 мегават. Сучасний комплекс з 500 магазинів, що представляють місцеві і міжнародні бренди, дозволяє клієнтам здійснювати шопінг в комфортній, затишній і безпечній атмосфері. Торгівельний центр «Lavina» має в своєму розпорядженні велику парковку на 6000 місць і надає своїм клієнтам великий вибір розваг і дозвілля в 13 кінотеатрах, парку розваг «Galaxy», площею 19,5 тис. м². Щодня ТРЦ відвідують близько 50 000 осіб.


 энергосистема


Однією з вимог Забудовника була співпраця з надійним міжнародним партнером для побудови системи розподілу електроенергії всього торгівельного центру, від парковки до розважальних зон, з кращим у своєму класі обладнанням для середньої і низької напруги. Вкрай важливим було на етапі проектування запропонувати рішення для оптимізації споживання енергії, підтримки безпечного і продуктивного середовища і надання доступу до інформації про стан у будь-який час, оскільки капітальні витрати складають лише 25 % від всіх витрат на будівлю, а решта - 75 % пов'язані з її експлуатацією протягом всього життєвого циклу. Для реалізації проекту компанією «Екстрім ЛТД» було поставлено обладнання Schneider Electric низької напруги, а також система BMS (Building Management System) через партнера «Інтелдом», загальною вартістю 2,2 млн. євро.


 энергосистема


ТОВ «Екстрім ЛТД» виготовило і поставило наступне обладнання низької напруги:


1. Головні розподільні щити РУ-0,4 кВ у складі чотирьох трансформаторних підстанцій на 3200 А на базі комірок Prisma Plus – 8 од.

2. Пристрої компенсації реактивної потужності, 300, 400 і 450 кВАр на базі комірок Prisma Plus – 16 од.

3. Вторинних розподільних щитів, на струми до 1600А включно, для систем освітлення, вентиляції, автоматизації і диспетчеризації, господарських та інженерних приміщень, виготовлених із використанням обладнання Schneider Electric – більше 110 од.


Що стосується обладнання середньої напруги, то «Шнейдер Електрік Україна» поставила:


1. Малогабаритні розподільні пристрої 10 кВ Rm6 – 8 од.

2. Сухі трансформатори з літою ізоляцією TRIHAL потужністю 1600 кВА – 16 од.


Усе встановлене обладнання дозволяє Клієнтові:


• при необхідності інтегрувати ПЗ і стороннє обладнання в загальну систему BMS від Schneider Electric;

• отримувати превентивний сервіс і технічне обслуговування протягом всього життєвого циклу будівлі;

• мати безперервний контроль 24/7 підключених інженерних систем будівлі - від опалювання, вентиляції і кондиціонування до освітлення.


 энергосистема


«ТРЦ хотів отримати ефективне, надійне і гнучке рішення з можливістю модернізації встановленого обладнання для мінімізації вартості його обслуговування в майбутньому. Це стало можливим завдяки розробці і впровадженню комплексного рішення, запропонованого командою наших фахівців на ранній стадії, яке забезпечує уніфікацію технологічних рішень, виключаючи дублюючі функції зв'язаних систем. Впроваджена система BMS оптимізує споживання енергії і надає у будь-який час доступ до інформації. Хотілося б подякувати нашим Партнерам - компанії «Екстрім» та «Інтелдом» - за злагоджену роботу над проектом», - коментує генеральний директор компанії «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.


 энергосистема


«Проект був виконаний в заплановані терміни – встановлено обладнання Schneider Electric, від трансформаторів, низьковольтних шаф і розподільного обладнання до програмного забезпечення для моніторингу, що дозволяє технічним фахівцям збирати і обробляти всю технологічну інформацію, отримувати точні енергетичні звіти у будь-який час. Керівництву ТРЦ було важливо економно, з максимальною ефективністю, використовувати енергоресурси, оскільки зазвичай до 30 % енергії, яку споживають будівлі, витрачається даремно і не хотілося б мати постійно додаткові витрати. З цим завданням ми впоралися», - говорить Володимир Неміровський, директор компанії «Екстрім ЛТД».СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости