Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 
ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Энергосистемой ТРЦ «Lavina» управляет Schneider Electric

Источник информации: Schneider Electric Ukraine

Размещено 09.01.2019


 


Компанія «Шнейдер Електрік Україна», спільно з Партнерами, оголошує про реалізацію проекту з електрозабезпечення ТРЦ «Lavina».


ТРЦ «Lavina» - найбільший торгівельний центр європейського класу в Україні, розташований у Києві загальною площею 170 280 м² і загальним об'ємом споживання електроенергії 20 мегават. Сучасний комплекс з 500 магазинів, що представляють місцеві і міжнародні бренди, дозволяє клієнтам здійснювати шопінг в комфортній, затишній і безпечній атмосфері. Торгівельний центр «Lavina» має в своєму розпорядженні велику парковку на 6000 місць і надає своїм клієнтам великий вибір розваг і дозвілля в 13 кінотеатрах, парку розваг «Galaxy», площею 19,5 тис. м². Щодня ТРЦ відвідують близько 50 000 осіб.


 энергосистема


Однією з вимог Забудовника була співпраця з надійним міжнародним партнером для побудови системи розподілу електроенергії всього торгівельного центру, від парковки до розважальних зон, з кращим у своєму класі обладнанням для середньої і низької напруги. Вкрай важливим було на етапі проектування запропонувати рішення для оптимізації споживання енергії, підтримки безпечного і продуктивного середовища і надання доступу до інформації про стан у будь-який час, оскільки капітальні витрати складають лише 25 % від всіх витрат на будівлю, а решта - 75 % пов'язані з її експлуатацією протягом всього життєвого циклу. Для реалізації проекту компанією «Екстрім ЛТД» було поставлено обладнання Schneider Electric низької напруги, а також система BMS (Building Management System) через партнера «Інтелдом», загальною вартістю 2,2 млн. євро.


 энергосистема


ТОВ «Екстрім ЛТД» виготовило і поставило наступне обладнання низької напруги:


1. Головні розподільні щити РУ-0,4 кВ у складі чотирьох трансформаторних підстанцій на 3200 А на базі комірок Prisma Plus – 8 од.

2. Пристрої компенсації реактивної потужності, 300, 400 і 450 кВАр на базі комірок Prisma Plus – 16 од.

3. Вторинних розподільних щитів, на струми до 1600А включно, для систем освітлення, вентиляції, автоматизації і диспетчеризації, господарських та інженерних приміщень, виготовлених із використанням обладнання Schneider Electric – більше 110 од.


Що стосується обладнання середньої напруги, то «Шнейдер Електрік Україна» поставила:


1. Малогабаритні розподільні пристрої 10 кВ Rm6 – 8 од.

2. Сухі трансформатори з літою ізоляцією TRIHAL потужністю 1600 кВА – 16 од.


Усе встановлене обладнання дозволяє Клієнтові:


• при необхідності інтегрувати ПЗ і стороннє обладнання в загальну систему BMS від Schneider Electric;

• отримувати превентивний сервіс і технічне обслуговування протягом всього життєвого циклу будівлі;

• мати безперервний контроль 24/7 підключених інженерних систем будівлі - від опалювання, вентиляції і кондиціонування до освітлення.


 энергосистема


«ТРЦ хотів отримати ефективне, надійне і гнучке рішення з можливістю модернізації встановленого обладнання для мінімізації вартості його обслуговування в майбутньому. Це стало можливим завдяки розробці і впровадженню комплексного рішення, запропонованого командою наших фахівців на ранній стадії, яке забезпечує уніфікацію технологічних рішень, виключаючи дублюючі функції зв'язаних систем. Впроваджена система BMS оптимізує споживання енергії і надає у будь-який час доступ до інформації. Хотілося б подякувати нашим Партнерам - компанії «Екстрім» та «Інтелдом» - за злагоджену роботу над проектом», - коментує генеральний директор компанії «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.


 энергосистема


«Проект був виконаний в заплановані терміни – встановлено обладнання Schneider Electric, від трансформаторів, низьковольтних шаф і розподільного обладнання до програмного забезпечення для моніторингу, що дозволяє технічним фахівцям збирати і обробляти всю технологічну інформацію, отримувати точні енергетичні звіти у будь-який час. Керівництву ТРЦ було важливо економно, з максимальною ефективністю, використовувати енергоресурси, оскільки зазвичай до 30 % енергії, яку споживають будівлі, витрачається даремно і не хотілося б мати постійно додаткові витрати. З цим завданням ми впоралися», - говорить Володимир Неміровський, директор компанії «Екстрім ЛТД».СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости