Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

29 января состоится семинар «Применение ППК INTEGRA Plus для управления домашней автоматикой» в Киеве

ПОСЕТИВ СЕМИНАР, ВЫ: освоите функциональность системы безопасности INTEGRA Plus, благодаря которой ее можно использовать в системах управления Умным домом; узнаете, как интегрировать INTEGRA Plus с Умным домом на базе KNX и другими системами управления автоматикой; изучите возможности современных сенсорных клавиатур INT-TSG и INT-TSI; увидите примеры сценариев управления Умным домом с помощью INTEGRA Plus; получите подарки от компаний Satel и «Дифенс»; пообщаетесь в профессиональной среде и сможете получить решение актуальных вопросов.

6 февраля пройдёт VII Национальная конференция участников рынка стального строительства. SUCCESS. STEEL. STORIES в Киеве

В этом году конференция тематически разделена на 2 части. Первая часть посвящена аналитике и прогнозам на 2019 год сегментов стального строительства, вторая часть – успешным стратегиям и практикам в работе ключевых игроков отрасли. Дата и время проведения: 6 февраля, 10:00 - 18:00. Место проведения: MERCURE Kyiv Congress, г. Киев, ул. В. Гетьмана, 6 (Зал Спилберг, 5 этаж).

2-5 квітня відбудеться «Весняний Будівельний Форум 2019» у Львові

За останні три роки зростання показників будівельного ринку дозволяє говорити, що галузь пережила свій кризовий період і розпочинається її сталий розвиток. Починаючи з другої половини 2018 року, інвестиційні очікування продовжують залишатися в позитивній зоні, тому за оцінками фахівців, у прийдешньому році слід очікувати зростання інвестицій в нові проекти житлової і комерційної нерухомості, хоч і не високими, та впевненими темпами.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

З 5 по 10 лютого буде проведено ІІ Міжнародний господарський форум «Смарт-місто та екосистема 2019» в Яремче

Источник информации: ТОВ «Ватер Поінт»

Размещено 10.01.2019 (актуально до 10.02.2019)


 


 форум


Активний діалог усіх сторін громадянського суспільства є необхідною умовою його розвитку. Успішна громада, місто - неможливі без ефективного обміну інформацією, досвідом та впровадження кращих практик.


З метою консолідації зусиль, направлених на розвиток громад в Україні, з 05 по 10 лютого 2019 року буде проведено ІІ Міжнародний господарський форум «Смарт-місто та екосистема».


В рамках форуму заплановано проведення конференцій: ХІV міжнародна науково-практична конференція «Ресурсозбереження та якісні комунальні послуги - стратегічний напрямок розвитку громад», ІІ міжнародна науково-практична конференція «Смарт розвиток громад - реалії та перспективи».


Основними темами форуму є: енергозбереження, альтернативні джерела енергії, водопостачання та водовідведення, теплопостачання, управління житлом, управління відходами, питання екології, смарт спеціалізація та сталий розвиток громад, освіта та медицина, урбаністичний та ландшафтний дизайн. Під час проведення Форуму відбудеться спеціалізована виставка: «Сучасні технології та інновації як інструмент модернізації господарства громад». Поза офіційною програмою плануються творчі зустрічі з театральними митцями, письменниками, відвідування Буковелю.


До участі в роботі форуму запрошуються керівники та спеціалісти органів місцевого самоврядування, в т.ч. об’єднаних територіальних громад, комунальних підприємств, представники центральних органів виконавчої влади, політики, представники бізнесу, науки, громадських організацій та їх об’єднань, професійних асоціацій, а також всі ті, хто зацікавлений в розбудові розвиненого громадянського суспільства, ефективного бізнесу, відповідального ставлення до природних ресурсів та екосистеми.


Очікувана кількість учасників ІІ-го Міжнародного господарського форуму «Смарт-місто та екосистема» понад 400 осіб.


Місце проведення: м. Яремче, вул. І. Петраша, 30, база відпочинку «Карпати».


Контакти: тел.: +38 (067) 383-44-17; +38 (097) 313-50-17; адреса електронної пошти: pro100j@ukr.net; skype: a_zherlitsyn.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости