Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

26 лютого форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» у Києві

26 лютого Київ зустріне головну подію вітчизняного ІКТ-ринку – Міжнародний Гранд Форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо КЦ. Навколо IoT. Smart SMB» (або BIT-2019). Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, якістю інформаційного наповнення та неповторною атмосферою, традиційно збере найкращих представників ІКТ-спільноти та бізнес-середовища регіону.

13-14 березня конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об'єктів спеціального призначення підвищеної надійності» у Києві

Дата проведення конференції 13, 14 березня 2019 року. В конференції приймають участь представники всесвітньо відомих компаній, які поділяться своїм досвідом застосування технологій захисту та відновлення ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

20 февраля состоится вебинар «Особенности системы освещения на производствах деревообрабатывающей промышленности»

Лесная промышленность является одной из основных отраслей промышленного комплекса России, которая на сегодняшний день не только обеспечивает нужды страны, но и занимает четвертое место по доле экспорта выпускаемой продукции, уступая лишь нефтегазовой отрасли и металлургии. Деревообрабатывающая промышленность – наиболее трудоемкая из всех отраслей лесоперерабатывающей индустрии. Разнообразные технологические процессы в этой отрасли сопровождаются наличием помещений с наиболее тяжелыми условиями эксплуатации любого оборудования, в том числе и осветительного.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

З 17 по 19 вересня відбудеться виставка «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ 2019» у Києві

Источник информации: Выставочный Центр «КиевЭкспоПлаза»

Размещено 04.02.2019 (актуально до 19.09.2019)


 


жировая индустрияЗ 17 по 19 вересня 2019 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції: «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».


Потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства.


Агропромисловий комплекс являється ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко зростає. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільськогосподарських продуктів та готових до споживання продуктів харчування.


Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, представників олійно добувних і олійно жирових підприємств, виставка націлена на просування сучасних передових технологій масложирового виробництва, посівних матеріалів та засобів захисту рослин; спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.


У рамках виставки заплановано наступні заходи:


Конференція:«Розвиток галуз «Олійно-жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні».


Конференція: «Контроль якості продукції, її відповідності вітчизняним та світовим стандартам».


Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній».


Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.


ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинніолії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова). Організатор Інститутолійних культур НААН (співорганізатор виставки).


ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»:


- агро технології, біотехнології;

- технології виробництва, переробки, зберігання, економії;

- насіннєвий матеріал;

- обладнання для очистки, колібровки, сушки, протруєння насіння;

- добування та переробка олії та рослинних жирів;

- переробка та зберігання жирів тваринного походження;

- виробництво рослинних білків, маргаринів, майонезу;

- виробництво кулінарних та кондитерських жирів;

- виробництво туалетного тагосподарського мила;

- переробка олійного насіння для виробництва кормівтатваринництва;

- переробка олійного насіння для біопаливної промисловості;

- сільськогосподарська техніка;

- обладнання, машини, механізми;

- преси та пресувальні установки;

- установки для рафінування;

- лабораторне обладнання;

- контрольно-вимірювальні прилади і автоматика;

- стандартизація, сертифікація, метрологія;

- готова продукція;

- контроль якості сільськогосподарської продукції, сертифікація, маркування, ГОСТ и, ТУ;

- тара, упаковка, обладнання для сховищ;

- енергозбереження в масложировій галузі;

- спеціальний транспорт;

- вантажно – транспортне обладнання;

- об’єднання для безпеки логістичних об’єктів.


У діловій програмі виставки розглядатимуться найактуальніші питання галузі, пов’язані з провадженням нових технологій, що сприяють збільшенню рентабельності виробництва, удосконалення контролю якості готової продукції, за участю вітчизняних та іноземних спеціалістів - експертів аграрного сектору.


Кожен учасник має можливість зустрітись з науковцями, підприємцями, виробниками та споживачами, укласти нові контракти та розширити ринок збуту. Всі учасники можуть прийняти участь та виступити з доповіддю в науково – практичній конференції. Не пропустіть можливість заявити про себе, і про своюпродукцію.


Запрошуємо до участі у Міжнародній агропромисловій виставціз переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости