Запорізький Промисловий Форум - 2019 об’єднає п’ять спеціалізованих виставок


 промышленный форум

Запорізька торгово-промислова палата запрошує відвідати щорічну міжнародну виставку «Запорізький Промисловий Форум - 2019», що відбудеться з 21 по 23 травня у виставковому центрі «Козак-Палац».

Запорізький форум – ефективна платформа для успішних презентацій технічних новинок. Захід об’єднає п‘ять спеціалізованих виставок: «Машинобудування. Металургія», «Литво», «Зварювання», «Електротехніка та автоматизація», «Композити та склопластики».

Просування інноваційної продукції, діалог бізнесу та інвесторів, розвиток індустріального потенціалу країни, реновації, втілення нових інструментів в управління та виробництво – ключові завдання для всіх учасників події.

Виставка в цифрах: 150 учасників заходу, представники 8 країн світу, 6000 кв.м виставкової площі, спеціалізовані конференції та семінари.

Специфіка економіки регіону, сучасна виставкова інфраструктура, зручне географічне розташування, масштабність та універсальність заходу – ключові складові ефективності запорізької виставки.

Актуальна інформація про заходи та учасників виставок, а також попередня реєстрація на сайті організатора www.expo.zp.ua.

Адреса Виставкового комплексу «Козак-Палац»: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.

Для довідок: тел. (061) 213-50-26, (050) 484-33-67, zpf@cci.zp.ua.Источник информации: ВЦ «Козак-Палац»
Размещено: 25.04.2019