Volara та Schneider Electric представляють голосове управління «розумними» готельними номерами


Компанії Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в управлінні енергією та автоматизації, і Volara, розробник програмного забезпечення для голосового управління в готельній сфері, уклали партнерську угоду з метою створення спільних інноваційних рішень для індустрії гостинності. Зокрема, Schneider Electric і Volara створять інтуїтивно зрозумілу систему управління готельним номером з голосовим введенням. Вона поліпшить якість обслуговування гостей, а вбудовані сучасні інструменти аналітики допоможуть підвищити ефективність роботи готелю.

 автоматизация отелей

Першим кроком на шляху співпраці стала розробка нового інтерфейсу прикладного програмування (API) для підключення системи управління номером Schneider Electric до хмарного програмного рішення Volara. Після такої інтеграції гості зможуть управляти розумними пристроями в номері за допомогою голосових команд; також гості отримають незабутній досвід проживання завдяки безвідмовної роботи готелю. Впроваджуючи таку систему, готелі зможуть вибрати будь-яку популярну платформу обробки природної мови - Amazon Alexa, Google Assistant або IBM Watson. Щоб увімкнути або вимкнути світло, відрегулювати температуру, відсунути штори і фіранки, попросити покоївку прибрати номер або увімкнути сигнал «Не турбувати» гостю буде досить вимовити необхідну команду вголос.

Volara надає хмарне платформо-незалежне ПЗ для голосового управління в режимі реального часу, розраховане на кілька приміщень, а також безпечний вузол для інтеграції. За допомогою цього програмного забезпечення будь-яку велику платформу обробки голосу можна перетворити в комерційний інструмент і використовувати її для підвищення ефективності обслуговування гостей, реклами готельних зручностей і заходів, поліпшення індексу споживчої лояльності на 20% і збору даних про поведінку і звички гостей, які допоможуть власникам готелів краще зрозуміти їх потреби.

Schneider Electric пропонує енергетичні рішення для всіх сфер роботи готелю - від систем управління будівлею і електропостачанням до інструментів контролю номерів і місць загального користування. Рішення для готельних номерів дозволяє відстежувати і регулювати енергоспоживання, виявляти потреби в ремонті і технічному обслуговуванні та своєчасно вживати необхідних заходів, полегшувати роботу покоївок і виконувати пошук і усунення несправностей в дистанційному режимі.

«Наші замовники, керівники готелів, повинні йти в ногу з гостями, - зазначає Шован Сенгупта (Shovan Sengupta), віце-президент Schneider Electric на глобальному рівні по роботі з готельним бізнесом. - Сьогодні готелі приймають безліч мілленіалів, а у представників цього покоління завжди високі очікування від сервісу, в тому числі через широке поширення технологій «розумного» будинку.

Гості хочуть, щоб готельна атмосфера нагадувала домашню або була ще кращою. Їм необхідні цифрові «зручності», і голосове управління швидко входить до кола цих звичних і зручних сервісів. Завдяки нашій співпраці з Volara готелі отримають технології для забезпечення виключно високого рівня задоволеності гостей. Тепер, коли нашим замовникам знадобляться системи управління номерами з голосовим введенням, ми будемо готові відразу запропонувати надійне рішення, що можна масштабувати».

Спільно розроблений API пройшов тестування в північноамериканському науково-дослідному центрі Schneider Electric. Кібербезпека - один з головних пріоритетів обох компаній. Архітектура ПЗ Volara забезпечує захист персональних даних гостей і конфіденційних відомостей готелів на декількох рівнях.

«Ця інтеграція - джерело цікавого і привабливого клієнтського досвіду. Всі сучасні зручності стають доступними для гостя, як тільки він відкриває двері готельного номеру, - говорить Дейв Бергер (Dave Berger), генеральний директор компанії Volara. - Разом зі Schneider Electric ми переносимо гнучкі можливості «розумного» будинку в готельну атмосферу. Гості можуть управляти нею за допомогою природної мови - і це чудово! Наприклад, щоб відрегулювати температуру в кімнаті гостю досить сказати: «Алекса, скажи готелю, що мені холодно». Фраза «Алекса, скажи готелю, що я збираюся лягати спати» увімкне сигнал «Не турбувати». Гість може замовити прибирання номеру за допомогою команди: «Алекса, попроси готель навести порядок в моїй кімнаті». Подібним чином здійснюється управління шторами («Алекса, попроси готель відсунути (закрити) штори»)».

«Інтеграція інтелектуального голосового помічника на базі технологій Volara з системою управління номером Schneider Electric дозволить готелям надавати унікальні, актуальні, що вражають уяву послуги будь-якій кількості гостей, - додає пан Бергер. - Ми дуже раді співпраці з міжнародним лідером в області управління енергією. Зовсім скоро фахівці Volara зможуть порекомендувати Замовникам компанії відповідні голосові технології, що враховують особливості приміщень, а також засоби управління голосовими взаємодіями».

Про компанію Volara

Volara - провідний постачальник спеціалізованих голосових рішень для індустрії гостинності. Це єдиний вендор, який отримав право на поширення таких систем з встановленим сервісом Alexa for Business компанії Amazon. Volara також є партнером з запуску рішення Alexa for Hospitality і функції синхронного перекладу в Google Assistant. Запатентоване ПЗ Volara дозволяє готелям створювати унікальний комерційний інструмент, використовуючи популярні «розумні» колонки і платформи обробки природної мови. Перевірені на практиці сучасні методи Volara- гарантія високого коефіцієнта використання і оптимального досвіду гостей, який стане основою особистої взаємодії з брендом, що точно запам’ятається. В даний час Volara керує найбільшим числом пристроїв Alexa на підприємствах. Рішеннями для голосового управління на базі технологій Volara користуються більше мільйона чоловік.

Про компанію Schneider Electric

Schneider Electric знаходиться на передовій цифровій трансформації в сферах управління енергією та автоматизації для житлових будинків, будівель, центрів обробки даних, інфраструктури і промисловості. Присутність в більш, ніж 100 країнах світу, дозволяє Schneider Electric бути безперечним лідером в області управління електроенергією (низька і середня напруга, безперебійне енергопостачання) і систем автоматизації. Ми пропонуємо ефективні інтегровані рішення, які об'єднують управління енергією, автоматизацію і програмне забезпечення. Ми впевнені, що наші унікальні фахівці і партнери роблять Schneider Electric унікальною компанією, а наша прихильність інноваціям, диверсифікації і принципам стійкого розвитку робить життя яскравішим - скрізь, завжди і для всіх. Ми, в Schneider Electric, називаємо це Life Is On.Источник информации: Schneider Electric Ukraine
Размещено: 22.05.2019