Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 
ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Відкрито реєстрацію на VDC Roasting - Всеукраїнське студентське VDC-змагання

Источник информации: Громадська спілка «BUILDIT Ukraine»

Размещено 24.09.2019 (актуально до 08.12.2019)


 


VDC означає Virtual Design & Construction.


 

Roasting значить, що команди будуть палати у битві за перемогу свого Універу!


Тож хто отримає звання кращої студентської VDC-команди в Україні?!


 конкурс

VDC Roasting - всеукраїнське студентське командне змагання серед студентів архітектурних, будівельних та інженерних спеціальностей. Спрямоване на поширення знань та практичних навичок з BIM та VDC (Building Information Modeling та Virtual Design and Construction) для молодого покоління спеціалістів у будівельній галузі України.


Змагання базується на знайомстві з циклом будівельного проекту та типовими проблемами, що виникають під час його реалізації. Завдання являють собою список кейсів (задач), пов’язаних з типовими та нетиповими проблемами будівельного проекту. Вирішення цих завдань вимагає використання таких VDC-процесів, як 4D Логістика, Міжсистемна координація, Value Engineering з метою покращення енергоефективності.


Вимоги до учасників:


- бути студентом 2-6 курсів спеціальностей: Архітектура та містобудування; Будівництво та цивільна інженерія; Водопостачання та водовідведення; Промислове та цивільне будівництво; Теплогазопостачання, вентиляція та кондиціонування;


- Зібрати команду із 4-6 учасників;


- Мати базові знання Autodesk Revit та Autodesk Navisworks Manage (або пройти додатковий курс від BUILDIT Lab та навчитися)


- Бути готовим до трьох хардових тижнів Онлайн-етапу та тотального VDC Roasting у пекельному Фіналі!


Етапи конкурсу:


Онлайн-етап - проходить протягом 3 тижнів. Кожного тижня команди отримують нові кейси в форматі «теорія + практика» з однієї з тем, паралельно навчаються та виконують завдання змагання.


Фінал, в якому візьмуть участь 6 найкращих команд, відбудеться у м. Харків. Команди матимуть 20 годин на вирішення будівельних кейсів та презентацію своїх інженерних рішень та навичок, отриманих під час Онлайн етапу. Тож команда якого Універу стане найкращою?


Ключові дати:


23.09.19 - 11.11.19 - Реєстрація

28.10.19 - Старт Онлайн етапу

07.12.19-08.12.19 - Фінал


Призи:


1 місце - 50000 грн на команду

2 місце - 30000 грн на команду

3 місце - 20000 грн на команду


Та подарунки від партнерів Змагання!


Організатор конкурсу - Громадська спілка «BUILDIT Ukraine», що має на меті розповсюджувати знання про сучасні цифрові технології у сфері будівництва серед молодих інженерів, інженерів систем постачання та архітекторів.


Реєстрація та деталі на сайті: vdcroasting.com.СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости