КИЇВЕНЕРГО інвестує понад 20 млн. гривень в надійність електропостачання об’єкту столичних очисних систем


energo net. логотипПублічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» у 2013-2014 роках інвестує в реконструкцію електричної підстанції «Дніпровська» класу напруги 110/6 кВ понад 20 млн гривень. Підстанція «Дніпровська» забезпечує електропостачання насосної станції Київводоканалу, яка у свою чергу входить у комплекс єдиних очисних споруд стічних вод міста Києва і прилеглих міст та селищ Київської області. Підстанція 110/6 кВ «Дніпровська» була введена в експлуатацію у 1976 році, тому обладнання, яке там використовується, вичерпало свій термін експлуатації.

Впродовж 2013-2014 років, на підстанції «Дніпровська» буде здійснено заміну силового обладнання 110 кВ, релейного захисту, встановлено сучасні прилади автоматизації й телемеханіки. Також частково буде замінено обладнання 6 кВ, яке знаходиться на балансі ПАТ «АК «Київводоканал». Упродовж 2013 року КИЇВЕНЕРГО здійснить закупівлю основного обладнання та робіт на суму понад 13,5 млн. гривень. У 2014 році компанія виконає будівельно–монтажні та пусконалагоджувальні роботи, витративши на реконструкцію підстанції близько 8 млн гривень, і до кінця року введе її в експлуатацію. Фінансування підстанції «Дніпровська» здійснюється за рахунок Інвестиційної програми КИЇВЕНЕРГО.

«Безперебійна робота підстанції «Дніпровська» класу напруги 110/6 кВ має стратегічне значення для столиці, оскільки здійснює електроживлення насосної станції Київводоканалу, важливої складової очисних систем столиці, від яких залежить екологічна безпека столиці та прилеглих територій», - зазначив технічний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Зайцев Як повідомлялось раніше, в 2013 році КИЇВЕНЕРГО спрямує на технічне переоснащення теплоелектроцентралей №5 та №6, а також модернізацію та реконструкцію електричних мереж і підстанцій різного класу напруги – 450 млн. грн. У розвиток всього енергокомплексу столиці у 2013 році КИЇВЕНЕРГО планує спрямувати не менше коштів, ніж торік – близько 800 млн гривень.Источник информации: Сайт «Energo.net.ua»
Размещено: 24.07.2013