КИЇВЕНЕРГО оновлює обладнання енергоблоків столичних ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6


7 серпня 2013 року, м. Київ. Щоб якісно підготуватися до осінньо-зимового періоду у міжопалювальний період фахівці Публічного акціонерного товариства «КИЇВЕНЕРГО» здійснюють капітальні та поточні ремонти енергетичного обладнання. КИЇВЕНЕРГО в липні розпочала капітальний ремонт енергоблоку №1 ТЕЦ-6. Роботи триватимуть до середини вересня.

Його орієнтовна вартість становить близько 18 млн. гривень. Ці кошти передбачені інвестиційною програмою Компанії на 2013 рік. Оновлення енергоблоку полягає у капремонті його складових частин: турбіни, генератора з допоміжним електрообладнанням і котла. Результатом капітального ремонту енергоблоку стане забезпечення його стабільної роботи та продовження терміну його експлуатації, відновлення його проектних характеристик.

Капітальні ремонти на енергоблоках проводяться один раз на чотири роки згідно з нормативно-технічною документацією. Цьогоріч КИЇВЕНЕРГО вже здійснило плановий капітальний ремонт енергоблоку №3 на теплоелектроцентралі №5. Ремонтні роботи тривали з квітня по липень. На даний час енергоблок введено в роботу. Капремонт енергоблоку №3 ТЕЦ-5 полягав у заміні запасних частин та обладнання енергоблоку для відновлення його техніко-економічних показників. Відремонтовано основні технологічні вузли: проточну частину турбіни (замінено сопловий апарат циліндру високого тиску, робочі лопатки роторів середнього тиску); замінено трубну систему маслоохолоджувальної установки; згини головного паропроводу діаметром 630/28 і 325/60 (це обладнання працює в умовах температури пари 545 градусів і міняється раз на 30 років); двигун живильного електронасоса. Виконано капітальний ремонт генератора та замінено 249 ізоляторів.

Вартість ремонтних робіт склала понад 19 млн. гривень. Нагадаємо, в 2013 році КИЇВЕНЕРГО планує направити на розвиток енергетичного господарства міста більш ніж 800 млн. грн. У міжопалювальний період КИЇВЕНЕРГО планує здійснити капітальні та поточні ремонти енергоблоків ТЕЦ, котелень, котлів та іншого обладнання. Планується, зокрема, відремонтувати 6 енергоблоків, 647 водогрійних і парових котлів, замінити понад 30 км теплових мереж.Источник информации: Сайт «Energo.net.ua»
Размещено: 14.08.2013