КИЇВЕНЕРГО розпочала реконструкцію кабельних ліній 10 кВ для надійного електропостачання центральних районів столиці


энерго нет. логотипПублічне акціонерне товариство «КИЇВЕНЕРГО» у 2013 році реконструює кабельні лінії електропередачі 10 кВ у центрі Києва з заміною кабелю сумарною протяжністю 30 км.

 Ділянки реконструйованих кабельних ліній розташовані у Печерському та Шевченківському районах столиці. Зокрема роботи, проводитимуться у межах вулиць Щорса, Червоноармійській, Тельмана, Горького, Предславінської, Федорова, Барбюса, Лабораторної, Шовковичної, Інститутської, Саксаганського, Старовокзальної, Воровського, Жилянської, проспекту Перемоги та провулку Липського.

Згадані ділянки електромереж живлять близько тисячі юридичних та побутових споживачів центральної частини Києва, з яких дев’ять дитячих садочків, сім шкіл, універмаг «Україна», готелі «Київ» і «Національний» та інші важливі інфраструктурні об’єкти Києва. Потреба в реконструкції кабельних ліній в центрі міста виникла через високий рівень їхньої зношеності, адже вони були прокладені ще в 1950-60 роках минулого століття. Внаслідок тривалого терміну експлуатації та численних ремонтів знизився рівень ізоляції кабелів. Реконструкція полягає у прокладанні сучасних та екологічно безпечних кабелів замість зношених зі слабкою ізоляцією.

Фахівці КИЇВЕНЕРГО при проведенні робіт по багатьом ділянкам з інтенсивним дорожнім рухом використовуватимуть метод горизонтально-направленого буріння – безтраншейного прокладання підземних інженерних комунікацій. Таким чином в місцях проведення реконструкції не передбачено перекриття проїжджої частини. Реконструкція кабельних ліній електропередач напругою 10 кВ здійснюється за рахунок інвестиційної програми КИЇВЕНЕРГО. Загальна сума інвестицій складає близько 14 млн. гривень. «КИЇВЕНЕРГО продовжує модернізувати електричне господарство столиці.

Із збільшенням потреб адміністративного і ділового центру Києва та швидким розвитком інфраструктури виникає необхідність у збільшенні пропускної здатності кабельних мереж. Після реконструкції кабельних ліній 10 кВ їхнє номінальне пропускне навантаження збільшиться до 20%, задовольняючи тим самим потреби киян». – зауважив генеральний директор ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» Олександр Фоменко. Як вже повідомлялося, у 2013 році КИЇВЕНЕРГО спрямує на технічне переоснащення теплоелектроцентралей № 5 та № 6, а також модернізацію та реконструкцію електричних мереж і підстанцій різного класу напруги 450 млн. грн.Источник информации: Сайт «Energo.net.ua»
Размещено: 22.08.2013