Проектант
Размещение
рекламы

@proektant.
 
ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ
 

С 11 по 13 октября состоится выставка «Энергосбережение и строительство - 2018» в Запорожье

Запрошуємо Вас до участі у 15-й міжрегіональній спеціалізованій виставці «БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ - 2018»! Пріоритетним завданням є переоснащення підприємств новим обладнанням, модернізація ЖКГ, виховання в населення заощадливого відношення до енергетичних ресурсів. Таким ефективним інструментом є виставковий майданчик, що наочно презентує ці технології, дає можливість продуктивному бізнес-діалогу, а також безпосередньому спілкуванню між виробниками та споживачами.

С 9 по 12 октября состоится выставка «Технологии защиты/ПожТех - 2018» в Киеве

Экспозиция Выставки – это уникальная бизнес-платформа для презентации новых продуктов и рекламы уже имеющих спрос товаров среди целевой аудитории со всей Украины: от технического персонала до топ-менеджеров производственной и торговой сфер, государственных структур. Здесь можно узнать об изменяющихся потребностях рынка из «первых рук», продемонстрировать преимущества оборудования не только в статике, но и в действии во время демонстрационных показов на открытой площадке.

ПОИСК ПО САЙТУ
новости, статьи, объявления, информация
Поиск осуществляется только по страницам разделов «Инфо», «Новости», «Статьи»

Глава комітету ВР з будівництва підтримав виставку «БудТех'2013»

Источник информации: ДП «Премьер Экспо»

Размещено 18.09.2013


 


логотип выставкиКомітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики підтримує проведення 11-ї Міжнародної спеціалізованої виставки «БудТех'2013». Про це йдеться у вітальному листі голови комітету Спиридона Кілінкарова.


«Виставка «БудТех'2013» традиційно зібрала провідних вітчизняних і відомих зарубіжних виробників та постачальників будівельної, дорожньої , гірничої та спеціальної техніки, новітнього обладнання. Втілення найбільш передових технологій, перспективних розробок та оригінальних конструктивних рішень у представлених на цій виставці зразках надає можливості для обміну досвідом фахівців будівельної галузі, її модернізації та впровадження європейських стандартів будівництва, розширення державно-приватного партнерства», - йдеться у листі.


Спиридон Кілінкаров побажав організаторам, учасникам та гостям виставки плідних контактів і високих результатів у професійній діяльності.


Нагадаємо, 11-а Міжнародна спеціалізована виставка «БудТех'2013» відбудеться в Києві з 1 по 4 жовтня 2013 року. Місце проведення - НК «Експоцентр України», пр. Академіка Глушкова, 1.


Організатори виставки - компанії ДП «Прем'єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Великобританія).


ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО БУДТЕХ’2013 – у вкладенні чи на офіційному сайті виставки.


З програмою подій можна ознайомитися по засланню >>


Акредитація журналістів на виставку по засланню >>СВЕЖИЕ НОВОСТИКонтактные данные   |   Рекламно-информационные услуги   |   Размещение в Каталоге   |   Баннерная реклама   |   Статистика посещаемости