Оновлення інфраструктури «море - залізниця»: програма «Велике будівництво» буде розширена на контейнерні перевезення


контейнерные перевозки


Розвиток інфраструктури «море - залізниця» дасть змогу суттєво збільшити частку контейнерних перевезень в Україні

Програму «Велике будівництво» розширять способом оновлення та розвитку інфраструктури формату «море - залізниця», що дасть змогу суттєво збільшити частку контейнерних перевезень вантажів.

«Україна не може ігнорувати попит і потенціал мультимодальних перевезень, зокрема з азіатськими країнами, тому оновлення та розвиток інфраструктури формату «море - залізниця» буде одним з основних завдань «Великого будівництва» в найближчі роки», - наводить пресслужба міністерства слова глави відомства Олександра Кубракова.

Розширення частки мультимодальних перевезень дасть змогу задіяти великий експортний потенціал країни. Однак натепер країна не може повною мірою використовувати чинник свого географічного положення, оскільки її залізнична та портова інфраструктура - в застарілому стані.

«Нам важливо інтегруватися в світову систему мультимодальних перевезень, яка розширюється швидкими темпами і визначає сучасну логістику. Наприклад, у ЄС частка контейнерних перевезень - близько 45%. В Україні ми говоримо тільки про 2,5%», - зазначив Кубрак.


Источник информации: http://budport.com.ua/
Размещено: 30 сентября
Просмотров: 65