Електронний кабінет геодезистів буде створений вже до кінця року


геодезисты


В Департаменті містобудування та архітектури КМДА анонсували створення електронного кабінету геодезистів.

В Департаменті містобудування та архітектури КМДА цьогоріч запланували створити сервіс для обміну інформацією в електронному вигляді з інженерами-геодезистами. Функціонал майбутнього сервісу обговорили на спільній нараді з сертифікованими спеціалістами в галузі геодезії (обов’язково з дотриманням карантинних норм).

Наразі законодавством встановлена необхідність надання топографо-геодезичних вишукувань, як складової містобудівного кадастру. Однак ця процедура дуже тривала та нерідко виснажлива для спеціалістів, які здійснюють знімання для потреб громадян та забудовників. Зокрема, зараз інженери можуть отримати чи здати топографічні зйомки у Департаменті лише у вівторок та п’ятницю. Щоразу це величезні черги та сотні запитів. Весь процес отримання та здачі матеріалів може тривати близько місяця.

Натомість за допомогою електронного кабінету всі ці процедури можна буде здійснювати у режимі онлайн, користуючись електронним цифровим підписом чи Bank ID.

Впровадження електронної системи дозволить значно зменшити час підготовки вишукувань, що позитивно вплине і на процес будівництва. Так, замовники зможуть швидше опрацьовувати дані, необхідні для розробки проекту майбутнього будинку, здійснювати спостереження за будівництвом або знімати об’єкти завершені будівництвом.

В свою чергу, для Департаменту введення кабінету геодезиста дасть змогу забезпечити швидке оновлення Єдиної цифрової топографічної основи.


Источник информации: http://budport.com.ua
Размещено: 01 марта
Просмотров: 77