Розроблення містобудівної документації: громадськість запрошують до обговорення двох проєктів наказів


строительная документация


Громадськість запрошують до обговорення проєктів наказів щодо затвердження структури Бази геоданих містобудівної документації та внесення змін до Порядку проведення містобудівного моніторингу


Розроблення містобудівної документації


Мінрегіон розпочав громадські обговорення проєктів наказів щодо затвердження структури Бази геоданих містобудівної документації та внесення змін до Порядку проведення містобудівного моніторингу.

Так, проєктом наказу «Про затвердження структури Бази геоданих містобудівної документації», зокрема, передбачається застосування даних з геоінформаційною прив’язкою (координатами), позначення просторових об’єктів як точки, лінії та полігони, наведення їх різноманітних якісних та кількісних характеристик та їх можливих значень, статусу та підстав його набуття. Окрім існуючих об’єктів та їх характеристик передбачено і визначення проєктних рішень на коротко-, середньо- та довгостроковий період.

Прийняття цього наказу дозволить реалізувати положення Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо розроблення містобудівної документації у формі електронних документів, що містять базові та тематичні геопросторові дані, а також здійснювати інформаційне наповнення містобудівного кадастру.

Своєю чергою, проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку проведення містобудівного моніторингу» покликаний забезпечити збір актуальної інформації та оновлення Бази геоданих містобудівної документації. Важливо, відповідно до законодавства, внесення змін до комплексного плану просторового розвитку територій територіальних громад, генеральних планів населених пунктів може здійснюватися раз на рік за результатами містобудівного моніторингу.

Аби долучитися до громадських обговорень, надсилайте свої зауваження та пропозиції електронною поштою на адресу melnychukgv@minregion.gov.ua. до 24 серпня 2021 року включно. Источник информации: http://budport.com.ua
Размещено: 20 августа
Просмотров: 86