Заборону на будівництво багатоповерхівок під Києвом скасовано судом


запрет на строительство


Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу Мінрегіону на рішення суду першої інстанції. Тим самим визнано законним скасування заборони в державних будівельних нормах (ДБН) будівництва багатоповерхових будинків у селах і кварталах садибної забудови.

«1 вересня Апеляційний адмінсуд залишив чинним рішення суду першої інстанції. З 2 вересня рішення набуло законної чинності, відповідна норма ДБН уже не діє», - повідомив юрист Юрій.

За його словами, таке рішення відкриває для забудовників нові можливості в передмісті.

«Ні для кого не секрет, що Київ і регіон - давні конкуренти в частині покупців нерухомості. Останнім часом передмістя стало випереджати столицю за обсягом будівництва нових площ. З ухваленням такого рішення ця тенденція на ринку може продовжитися», - зазначив юрист.

Рішення апеляційного суду може бути оскаржене у Верховному Суді.

Контекст. Суд скасував пункт ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», згідно з яким максимальна допустима висота житлової забудови в селах із населенням понад 1 тис. людей становить 12 м (чотири поверхи). Розміщення багатоквартирних (секційних) будинків у кварталах садибної забудови не допускається.Источник информации: http://budport.com.ua/
Размещено: 07 сентября
Просмотров: 52