Затверджено Порядок розроблення містобудівної документації на місцевому рівні


строительная документация


Уряд затвердив Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні. Відповідний проєкт постанови, розроблений Мінрегіоном, схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України першого вересня.

«Відтепер громади можуть розробляти новий вид містобудівної документації – комплексні плани просторового розвитку території громади. Водночас передбачено, що містобудівна документація розроблятиметься в електронному вигляді. Це забезпечить наповнення містобудівного та Державного земельного кадастрів даними містобудівної документації на місцевому рівні», – наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

Зазначимо, на місцевому рівні затверджуватиметься така містобудівна документація:

- комплексні плани просторового розвитку території громади;
- генеральні плани населених пунктів;
- детальні плани території в межах відповідних громад (як в межах, так і за межами населених пунктів).

Для населених пунктів, включених до Списку історичних населених місць України, Порядком передбачено обов’язкове розроблення генеральних планів, невід’ємною частиною яких мають стати історико-архітектурні опорні плани. Для якісного розроблення таких генеральних планів важливим є доступ розробників до актуальних вихідних даних, зокрема до Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

Міністерство культури та інформаційної політики як розпорядник інформації має забезпечувати оприлюднення та подальше оновлення Державного реєстру нерухомих пам’яток України на своїх офіційних вебсайтах з метою подальшого захисту та збереження історично-культурної спадщини держави.


Источник информации: http://budport.com.ua/
Размещено: 09 сентября
Просмотров: 55