74% користувачів задоволені будівельними е-послугами на порталі «Дія» – Мінцифри


портал Дия


Будівельними електронними послугами на порталі «Дія» задоволені 74% користувачів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації у Фейсбуці.

Зазначається, що Мінцифри опитало 25 тис. користувачів, які отримали послуги на порталі «Дія». З них 74% залишилися задоволені роботою з будівельними е-послугами, а 22% оцінили якість послуг, як задовільну. Крім цього, 77% опитаних вважають, що електронні будівельні послуги в «Дії» сприяють боротьбі з корупцією у сфері будівництва.

Зараз на порталі доступні 12 будівельних послуг. Єдина державна електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ), новий реєстр та будівельні послуги на порталі «Дія» реалізуються у співпраці Мінцифри з Міністерством розвитку громад та територій за підтримки USAID/UK aid проєкту «TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах».

Нагадаємо, експериментальний проєкт із запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва стартував в Україні у липні 2020 року. У червні 2021 року Кабмін затвердив порядок ведення ЄДЕССБ, який встановлює єдині норми створення електронних документів, а також надання та отримання адміністративних та інших послуг у сфері будівництва.


Источник информации: http://budport.com.ua
Размещено: 02 ноября
Просмотров: 45