Підготовлено першу редакцію проекту стандарту Правила виконання проектної та робочої документації металевих будівельних конструкцій


рабочая документация


Розроблено першу редакція ДСТУ Правила виконання проектної та робочої документації металевих будівельних конструкцій, що об’єднує вимоги щодо правил виконання проектної та робочої документації марок КМ та КМД та замінить наступні стандарти:

- ДСТУ Б А.2.4-43:2009 Правила виконання проектної та робочої документації металевих конструкцій
- ДСТУ-Н Б А.2.4-44:2013 Настанова з розроблення проектної та робочої документації металевих конструкцій. Креслення конструкцій металевих деталювальні (КМД)

Ознайомитись з ДСТУ Правила виконання проектної та робочої документації металевих будівельних конструкцій

Ознайомтесь з ДСТУ та поділіться своїм досвідом для можливості врахування всіх потреб сучасного проектування.

Пропозиції та зауваження просимо надавати з обґрунтуванням в чіткій і лаконічній формі. Вказуйте повний текст вашого варіанту формулювання пункту чи розділу, який пропонуєте замінити, змінити або додати. Також чекаємо пропозицій та матеріалів (графічні зображення, тощо) щодо прикладів оформлення креслень.

Коментарі, зауваження та пропозиції прохання надсилати:  tmakhno@uscc.ua, abilyk@uscc.ua, info@uscc.ua

Звертаємо увагу на наступне:

1. Зміни та нововведення:

- актуалізовано посилання на нормативну документацію
- деталізовано склад проекту КМ стадій, що затверджуються (П, РП), а саме: пояснювальна записка з результатами розрахунків (див. розділ 5.1, Додаток А)
- склад і зміст проектів КМ і КМД  оновлені з урахуванням усталеної практики національного проектування та поточних змін в нормативній базі України (див. розділи 5 та 6)
- додано новий підхід до розробки робочих креслень металевих конструкцій в один етап, що об’єднує розробку креслень марок КМ і КМД (див. розділ 7)
- додано опис особливостей проектування із застосуванням методів будівельного інформаційного моделювання (ВІМ) (див. розділ 8)

2. Допрацьовуються та будуть розміщені в другій редакції:

- Додаток Г (рівні деталізації моделі LOD)
- Додаток Д (приклади оформлення) та графічні матеріали основного тексту і додатків.


Источник информации: https://uscc.ua/
Размещено: 02 ноября
Просмотров: 71